کد مطلب: 

11020

اقدام غیراخلاقی ملی‌پوش ایرانی در باکو + عکس

اقدام غیراخلاقی ملی‌پوش ایرانی در باکو + عکس

در شرایطی که مسابقات کشتی جایزه بزرگ باکو در آذربایجان روز یکشنبه پایان یافته اما درگیری پرویز هادی و یک پیشکسوت کشتی کشورمان نقل بسیاری از رسانه‌های آذری و روسی شده است.

 

به گزارش تسنیم، ماجرا از این قرار است که در هنگام کشتی محمدرضا آذرشکیب و پرویز هادی در وزن 120 کیلوگرم، مهدی شیرازی، مدیر تیم استیل آذین در لیگ کشتی آزاد که البته از پیشکسوتان کشتی نیز محسوب می‌شود، از روی سکوها در حال کوچ کردن آذرشکیب بوده و او را راهنمایی می‌کرد.

 

پس از پیروزی آذرشکیب برابر هادی، این کشتی‌گیر جوان کشورمان با همان دوبنده و بدون اینکه عرق بدنش را خشک کند به روی سکوها رفته و با فحاشی به شیرازی با وی درگیر می‌شود. حتی غلامرضا محمدی و مسعود اسماعیل‌پور نیز که در سالن و در کنار شیرازی حضور داشتند از هادی درخواست می‌کنند که از صحنه خارج شود اما وی همچنان با صدایی بلند جو سالن را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

 

در نهایت با دخالت پلیس این غائله خاتمه پیدا می‌کند اما در کمال تاسف بسیاری از تماشاگران آذربایجانی با هو کردن ایرانی‌ها خواستار خروج آنها از سالن مسابقات می‌شوند!

 

با این حال این پایان کار نبود و پس از پایان این رقابت‌ها چند سایت کشور آذربایجان و روسیه با انتشار این خبر و عکس‌های مربوط به آن، حرکت بسیار زشت کشتی‌گیر ایرانی ابعاد بسیاری زیادی به این ماجرا داده و حتی خواستار برخورد مسئولان فیلا با عوامل این تشنج شده‌اند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-11-27 08:00

دیدگاه‌ها

تصویر Anonymous
با سلام احتراما به استحضار می رساند در هیچ کدام از سایت های روسی و آذربایجانی خبری در این زمینه منتشر نشده است.
ارسال شده توسط Anonymous در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید