کدخبر :10555 پرینت
15 آبان 1392 - 13:24

افشای درخواست شرم آور بازیگر مشهور 23 ساله از مردان +عکس

متن خبر

یک بازیگر مطرح کانادایی در اقدامی خجالت آور و عجیب با مردانی که او را به بهترین رستورانهای مورد علاقه اش به شام دعوت کنند قرار ملاقات می‎گذارد.

 

به گزارش سرویس گوناگون سیتنا، پرداد به نقل از مگ فور، نوشت: "ارین واتر اسپون" 23 ساله فهرستی از بهترین و گرانترین رستوران‎های تورنتو را در وبلاگش قرار داده و هر مردی که حاضر باشد او را برای شام به یکی از این رستوران‎ها دعوت کند با او قرار ملاقات می‎گذارد.

او در توجیه این عمل عجیب و شرم آور می‎گوید: همه ما می‎دانیم که در زندگی چیزهایی هست که رسیدن به آنها بسیار سخت خواهد بود. من هم تصمیم گرفتم به صورت سریالی با مردانی که حاضرند مرا به آرزوهایم برسانند قرار ملاقات بگذارم.

وی اضافه می‎کند: این باید باعث افتخار مردان باشد که با من قرار داشته باشند و شام را کنار من بخورند.

این بازیگر زن در بسیاری از سایت‎های دوست یابی ثبت نام کرده و یکی از شرایطش برای قرار ملاقات این است که هیچ نوع رابطه فیزیکی برقرار نشود.

 

axe-bazigare-zan-kanada-2.jpg

بازیگر زن کانادایی اعتراف کرده است که از کودکی عاشق غذاخوردن در رستوران‎های گرانقیمت بوده است اما دوست ندارد همه درآمدش را صرف شام خوردن در رستوران‎ها کند. او می‎گوید این کار به آن راحتی که همه تصور می‎کنند نیست و او مجبور است گاهی حرف‎های زشت و زننده ای را تحمل کند تا بتواند شام مورد علاقه اش را در رستوران سرو کند.

 

او اضافه می‎کند در تمام این مدت هنوز نتوانسته است از میان این مردان مرد مورد علاقه اش را پیدا کند و هنوز هم با هیچ یک از این مردان دو بار بیرون نرفته است.

انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.