کد مطلب: 

10527

مرگ اسرارآمیز دختر ایرانی در هتل دوبی

مرگ اسرار‌آمیز دختر ایرانی در سقوط از طبقه دهم یک هتل در دوبی از سوی بازپرس جنایی پایتخت رازگشایی خواهد شد.

به گزارش سیتنا به نقل از ایران، همسفران این دختر تیزهوش که دو پسر و یک دختر هستند و در بازداشت به سر می‌برند ادعاهای عجیبی دارند.

سقوط مرگبار

ساعت هفت غروب 28 فروردین ماه سال جاری مسافرانی که در هتل معروف دوبی در حال استراحت یا سرگرم تفریح بودند صدای جیغ بلندی را شنیدند و با صحنه‌ای وحشتناک روبه‌رو شدند.

جسد دختری جوان روی سنگفرش محوطه بیرونی‌هتل افتاده بود و چند زن و مرد از پنجره طبقه دهم یکی از اتاق‌ها وحشت‌زده به پایین نگاه می‌کردند.

دقایقی نگذشته بود که تیمی از مأموران پلیس محلی دوبی خود را بالای سر جنازه رساندند و در تحقیقات خود دریافتند قربانی دختر 21 ساله ایرانی به نام «فروغ» است که با یک تور مسافرتی برای گردش 3 ساعت پیش به دوبی وارد شده است.

وقتی بررسی‌ها نشان داد فروغ دانشجوی مدیریت صنعتی دانشگاه اهواز است ماجرای مرگ مرموز وی از سوی لیدر تور هوایی به دانشگاه اهواز گزارش شد.وقتی استادان دختر دانشجو در جریان مرگ وی قرار گرفتند به پدر و مادرش در ایذه خبر دادند.از سوی دیگر، ماجرای مرگ این دختر ایرانی به مقامات سفارتخانه ایران در امارات اطلاع داده شد و اقدامات ویژه برای انتقال جسد فروغ به خاک ایران صورت گرفت و همسفران این دختر نیز تحت تعقیب قضایی و پلیسی قرار گرفتند.

شکایت در تهران

پدر فروغ که هنوز باور ندارد دخترش بدون اجازه وی به دوبی سفر کرده باشد پس از مراسم خاکسپاری به دادسرای امور جنایی تهران رفت و از همسفران فروغ شکایت کرد. بدین ترتیب، اسلام 32، کاظم 29 و رزا 32 ساله که در این سفر مرگبار فروغ را همراهی کرده بودند بازداشت شدند.

در این مرحله بازپرس قریشی‌زاده از شعبه دوم دادسرای جنایی تهران به تیمی از پلیس مأموریت داد که تحقیقات فشرده‌ای را در خصوص رازگشایی سقوط مرگبار دختر دانشجو در دوبی به عمل آورند.

همسفران فروغ در بازجویی‌ها خود را در مرگ این دختر بی‌گناه دانستند و این در حالی بود که پلیس دوبی در گزارش تجسس‌هایش اعلام کرده بود این چهار دختر و پسر ایرانی در هتل به اتاق‌های یکدیگر رفت و آمد داشته‌اند!

کارآگاهان با توجه به سرنخ‌های به‌دست آمده و در جریان تحقیقات دریافتند «اسلام» با وجود زندگی در تهران از مدت‌ها پیش تلفنی با فروغ رابطه دوستی داشته است.
اسلام وقتی دید دستش برای کارآگاهان رو شده است چاره‌ای جز بیان حقیقت ندید و گفت: اوایل بهمن ماه‌سال گذشته در حالی‌که پاسی از شب گذشته بود ناگهان از صدای زنگ موبایلم که‌خواب بودم پریدم.

وقتی گوشی را برداشتم آن‌سوی خط دختر ناشناسی پس از احوالپرسی گفت که فروغ نام دارد و تنها بوده و نیاز به یک همدم دارد. پس از پنج دقیقه مکالمه از هم خداحافظی کردیم و چند روز بعد باز فروغ با من تماس گرفت و گفت خانواده‌اش در ایذه زندگی می‌کنند و خودش دانشجوی رشته مدیریت صنعتی در دانشگاه اهواز است.

پس از مدتی فروغ برای دیدن من به تهران آمد تا این‌که فروردین امسال با من تماس تلفنی گرفت. از آنجا که من مغازه لباس فروشی دارم و هر از گاهی برای خرید لباس به دوبی می‌روم به وی گفتم می‌خواهم برای خرید به امارات بروم که ناگهان فروغ گفت من نیز با تو می‌آیم. می‌خواهم برای ادامه تحصیل در کالج امریکایی در آنجا ثبت‌نام کنم.فروغ 27 فروردین ماه سوار بر هواپیما به تهران آمد و فردای آن روز من و دوستم کاظم نیز که می‌خواست با همسر موقتش برای تفریح به دوبی بیاید، برای گرفتن بلیت هواپیما اقدام کردیم و همان روز موفق شدیم با یک تور هوایی به دوبی مسافرت کنیم.

وی افزود: فروغ هزینه سفر را خودش پرداخت کرد. سه ساعت بعد از رسیدن به هتل متوجه شدم وی از طبقه دهم به پایین سقوط کرده است‌که از شنیدن این خبر هولناک شوکه شدم و هنوز باور ندارم.رزا همسر موقت کاظم نیز در بازجویی‌ها به پلیس گفت: زمانی که در اتاق هتل استراحت می‌کردیم زنگ موبایل اسلام به صدا درآمد. آن‌سوی خط همسر اسلام مشغول صحبت شد که ناگهان فروغ وقتی متوجه شد اسلام زن دارد، به هم ریخت و عصبانی شد و به اتاقش رفت و اسلام نیز به دنبالش رفت. هنوز دقایقی نگذشته بود که من و کاظم فهمیدیم وی از طبقه دهم هتل به پایین سقوط کرده است.

با اعترافات رزا، هر سه همسفر فروغ از سوی بازپرس قریشی‌زاده برای بازگشایی مرگ دختر جوان در اختیار پلیس قرار گرفتند.

گفت‌وگو با پدر فروغ

پدر فروغ در این خصوص به خبرنگار شوک گفت: دخترم رتبه اول تیزهوشان اهواز داشت و در دانشگاه این شهر دانشجو بود. وی در خوابگاه می‌ماند و همیشه تلفنی از حال وی باخبر بودیم. از آنجا که دختر دیگرم در تهران است، وی همیشه برای دیدن خواهرش به تهران می‌آمد تا این‌که فروردین امسال یک هفته‌ای از دخترم بی‌خبر ماندیم، تصور ما این بود که وی در خانه خواهرش است تا این‌که از دانشگاه اهواز با من تماس گرفتند و گفتند دخترم از طبقه دهم هتلی در دوبی به پایین سقوط کرده و کشته شده است که من با شنیدن این خبر خیلی شوکه شده بودم چرا که دخترم برنامه‌ای برای رفتن به دوبی نداشت.

مرد سیاهپوش گفت: اسلام و دوستانش عامل اصلی مرگ دخترم هستند و سقوط وی خیلی مشکوک به نظر می‌رسد بنابراین از اسلام، کاظم و رزا شکایت دارم.
انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-11-05 11:11

افزودن دیدگاه جدید