کد مطلب: 

10345

بازیگران تلویزیون در میان باند فروش زنان +عکس

زنانی که در این شبکه مورد استفاده قرار گرفته‌اند از میان شبکه‌های روسپیگری در سائوپائولو یا مانکن‌ها و هنرپیشگان تلویزیون بوده‌اند.

 

به گزارش سرویس گوناگون سیتنا به نقل از بی بی سی فارسی، باند ارسال روسپی از برزیل به آفریقا متلاشی شد.

 

بنابر گزارش پلیس برزیل، زنان اغلب به آنگولا که روابط تجاری نزدیکی با برزیل دارد، فرستاده می‌شدند و گاه دوبار در هفته میان دو کشور سفر می‌کردند.

 

bazigar1-450x250.jpg

 

پلیس برزیل می‌گوید در عملیاتی یک باند قاچاق انسان که دختران روسپی را از این کشور به مقصد چند کشور آفریقایی قاچاق می‌کرده، شناسایی و متلاشی کرده است.

 

بنابر این گزارش، پنج قاچاقچی انسان در جریان این عملیات دستگیر شده‌اند و جستجو برای دستگیری ۱۰ مظنون دیگر در شهر سائوپائولو همچنان ادامه دارد.

 

پلیس می‌گوید حدود ۹۰ زن روسپی سالانه توسط گروه‌های تبهکاری و قاچاقچیان انسان برای مشتریان پولدار و متمولی در کشور آنگولا و چند نقطه دیگر آفریقا قاچاق می‌شوند.

 

پلیس فدرال برزیل می‌گوید تبهکاران در شش سال گذشته از این راه حدود ۴۵ میلیون دلار درآمد کسب کرده‌اند.

 

زنانی که در این شبکه مورد استفاده قرار گرفته‌اند از میان شبکه‌های روسپیگری در سائوپائولو یا مانکن‌ها و هنرپیشگان تلویزیون بوده‌اند. به آنها وعده دستمزدهای کلانی از ۱۰ تا ۱۰۰ هزار دلار داده شده بود اما در اکثر موارد چنین وعده‌هایی عملی نشده‌اند.

 

پلیس همچنین می‌گوید در این شبکه‌ها زنان وادار به برقراری رابطه بدون استفاده از ابزارهای جلوگیری شده‌اند.

 

با این حال، پلیس می‌گوید تجارت روسپیان محدود به آنگولا نبوده و مواردی از قاچاق زنان هم میان برزیل و آفریقای جنوبی و چند کشور اروپایی روی داده است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-10-29 20:23

افزودن دیدگاه جدید