کد مطلب: 

10077

رابطه نامشروع ۳ فوتبالیست با دختر 18 ساله+عکس

رابطه نامشروع ۳ فوتبالیست با دختر 18 ساله+عکس

وکیل کریم بنزما صحبت های این دختر را احمقانه خوانده و اعلام کرده است که همچین مسئله ای صحت ندارد.

 

ماجرا از زمانی آغاز شد که پلیس فرانسه در یک حمله شبانه به یک کلوب تعدادی دختر را بازداشت کرد. در بین دختران بازداشت شده، دختری ۱۸ساله حضور داشت که پس از بازداشت اعلام کرد با سه بازیکن مشهور و معروف فرانسه ارتباط جنسی داشته است! و این رابطه زمانی بوده است که کمتر از ۱۸سال داشته و این یک جرم سنگین به شمار می رود!

 

زاهیا زهر دختری است که اعلام کرده با فرانک ریبری ۲۷ساله (بازیکن تیم بایرن مونیخ)، کریم بنزما ۲۲ساله (بازیکن رئال مادرید) و سیدنی گوو ۳۰ساله ارتباط داشته است!پس از این اعترافات پلیس فرانسه به بررسی این پرونده جنجالی پرداخته است و در تلاش برای بازگرداندن این بازیکن به فرانسه است تا از آنها بازجویی بکند.

 

در همین حال وکیل کریم بنزما صحبت های این دختر را احمقانه خوانده و اعلام کرده است که همچین مسئله ای صحت ندارد و از زاهیا زهر شکایت کرده است اما چند ساعت پس از این اظهارات، این دختر اعلام کرده است که به زودی جزئیات بیشتری از این رابطه غیراخلاقی را منتشر می کند!

 

پس از صحبت های این دختر بود که وکیل کریم بنزما شکایتش را پس گرفت به هرحال باید منتظر ماند و نتیجه این ماجرای عجیب را مشاهده کرد.اگر این ادعاها صحت داشته باشد این بازیکنان به حداکثر ۳سال زندان و پرداخت ۴۰هزار پورو جریمه مواجه خواهند شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-10-18 13:49

افزودن دیدگاه جدید