کد مطلب: 

10076

خودکشی، پایان رابطه نامشروع برادر یک فوتبالیست+ عکس

پیش از این جان تری با ارتباط نامشروع با نامزد وین بریج مدافع تیم چلسی زندگی آنها را به هم زده بود.

159508_508.jpg

 

هنوز دخالت جان تری در زندگی خصوصی هم‌تیمی‌اش وین بریج فراموش نشده که پل تری با الگو گرفتن ازبرادرش زندگی زوج دیگری را نابود کرد.

 

دروازه‌بان جوان تیم راشدن در دسته سوم باشگاه های انگلستان پس از اینکه از رابطه نامزدش با برادر بزرگتر جان تری مطلع شد، خود را حلق آویز کرد.

 

یل رابرتز 24 ساله پس از جدایی نامزدش از بازی در کنار تری خودداری کرده بود و همین موضوع باعث شد تا تری در ماه آگوست به تیم دارلینگتون بپیوندد.

 

لیندسی نامزد این دروازه‌ان در ماه می از او جدا شده بود و از آن پس شرایط روحی دیل کاملا به هم ریخته بود و نتوانست با این موضوع کنار بیاید.پلیس جسد حلق آویز شده دیل را در منزل شخصی‌اش پیدا کرد و نشانه‌هاخودکشی را کاملا تایید می‌کند.

 

 دیل کمی پیش از خودکشی به یکی از دوستانش گفته بود: «متوجه شدم که نامزدم با پل آشنا شده و قصد ازدواج با من را ندارد .ما جدا شدیم ولی من نمی توانم او را از یاد ببرم وواقعا به هم ریخته ام.این که او دوست ندارد با من زندگی کند سخت است ولی قبول اینکه با یکی از هم تیمی ها آشنا شده برایم به مراتب سخت‌تر است».

 

سخنگوی این باشگاه کوچک هم درمورد این حادثه تلخ گفت:«"دیل سال‌ها برای ما بازی می‌کرد و در بین هم‌تیمی‌هایش محبوب بود و ما از شنیدن این خبر واقعا متاسف شدیم."»

 

پیش از این جان تری با ارتباط نامشروع با نامزد وین بریج مدافع تیم چلسی زندگی آنها را به هم زده بود و علیرغم تمام تلاش‌های او این قضیه در روزنامه‌های زرد انگلیسی فاش شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-10-18 13:48

افزودن دیدگاه جدید