کد مطلب: 

14079

راهکار انتقال توان در شبکه های مسی و فیبرنوری

راهکار انتقال توان در شبکه های مسی و فیبرنوری

انتقال برق و داده ها روی یک فیبرنوری و تا فاصله دو کیلومتر امکان پذیر است.

به گزارش سیتنا، فناوری PoE که روی بستر Hybrid Fiber پیاده سازی شده است، امکان انتقال اطلاعات و توان مصرفی را به طور همزمان و از طریق یک فیبرنوری امکان پذیر می سازد.

این راهکار فناورانه که بیشتر روی بستر مبتنی بر استاندارد IEEE802.3 متداول است، برای مراکزی که امکان تامین کابل برق مجزا در آن ها دشوار است و فواصل بیشتر از 100 متر باشد (نظیر دوربین های حفاظتی) و یا انتقال برق مصرفی با دشواری هایی روبرو است، انتخاب بسیار مناسبی می باشد.

لزوم تامین برق تا فاصله دو کیلومتری و در مکان های بیرونی و باز و با درنظرگرفتن مواردی مانند ضدآب بودن تجهیزات، انتخاب های مدیران شبکه را محدود می کند. در نتیجه راهکارهایی که هم از استانداردهای مهم صنعت مانند IP66 پشتیبانی کنند و دارای توان خروجی بالا بین 65 تا 120وات باشند و هم در دماهای مختلف و شرایط سخت آب و هوایی کارایی داشته باشند، با استقبال مدیران و کاربران روبرو خواهد شد.

تجهیزات PFE از لول وان که در چند رده مختلف طراحی و تولیدشده اند، پاسخگوی نیازهای فناورانه کاربران و مدیران شبکه می باشند. به عنوان نمونه محصول PFE-1001T با دارابودن ورودی فیبرنوری Mbps 10/100 و کابل مسی Mbps 10/100 امکان انتقال داده ها با سرعت 100مگابیت، قابلیت نصب در کلیه مکانها، قابلیت انتقال توان مصرفی تا دو کیلومتر و امکان کار در دمای 50درجه را نیز داراست.
انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-04-16 11:10

افزودن دیدگاه جدید