کد مطلب: 

13476

اسامی برندگان هفته دهم همراه اول

قرعه کشی هفته دهم طرح «هفته های ۲۰۰ میلیونی» همراه اول برگزار شد و برندگان آن مشخص شدند.

به گزارش سیتنا (CITNA.IR)، روز جمعه 23 اسفندماه، طی مراسمی با حضور جمعی از مدیران اپراتور اول و نمایندگان نهادهای نظارتی، قرعه کشی جوایز هفته دوم اسفندماه طرح «هفته های۲۰۰ میلیونی» همراه اول که زمستان امسال اجرا می شود، برگزار شد و دو برنده خوش شانس جایزه یکصد میلیون تومانی معرفی شدند.
 

پس از قرعه کشی میان شماره های دایمی و اعتباری، آقای "مسلم اردشیر مقدم" از استان کهکیلویه و بویراحمد به شماره موبایل 752***09159 و آقای "مهدی دانا سنگری" از استان فارس به شماره موبایل 11***091784 به عنوان برندگان خوش شانس هفته دهم معرفی شدند.

 

بر اساس این گزارش، مشترکین اپراتور اول هر هفته شانس این را خواهند داشت که در قرعه کشی دو جایزه یکصد میلیون تومانی شرکت کنند.

در طرح «هفته های ۲۰۰ میلیونی» که تا پایان زمستان امسال ادامه دارد، همراه اولی ها می توانند برای برنده شدن جوایز ۱۰۰ میلیونی، به روش های مختلف نظیر فعالسازی سیم کارت دائمی(۱۰۰ امتیاز)، کارکرد سیم کارت دائمی(هر ۱۰۰۰ تومان یک امتیاز)، فعالسازی سیم کارت اعتباری(۱۰ امتیاز) و شارژ سیم کارت اعتباری(هر ۱۰۰۰ تومان یک امتیاز) اقدام کنند.

در طرح مذکور، محاسبه امتیازات شرکت کنندگان در قرعه کشی بصورت هفتگی است و امتیازات یک هفته به هفته بعدی انتقال نمی یابد.

لازم به ذکر است که مشترکین برای شرکت در قرعه کشی نیاز به هیچ گونه ثبت نام یا فعالیت خاصی نداشته و به صورت خودکار در قرعه کشی شرکت داده می شوند.

 

همراه اول اعلام کرده که قرار است صحنه هایی از این مراسم قرعه کشی در بخش های تبلیغات تلویزیونی هفته جاری پخش شود.

مشترکین اپراتور اول می توانند برای دریافت راهنمای طرح عدد «۹» و برای استعلام امتیاز عدد «۱» را به سامانه ۸۰۸۳ پیامک کنند. همچنین کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص از طریق پرتال همراه اول به نشانی www.mci.ir امکان پذیر است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-03-15 04:50

دیدگاه‌ها

تصویر محمود احمدی
من هر هفته 10 امتیاز دارم و هیچ وقت برنده نشدم خدا کنه برنده هفته یازده ام من باشم
ارسال شده توسط محمود احمدی در 11 دى 48 - 04:03
تصویر ناشناس
تا حالا توی این همه قرعه کشی از همراه اول گرفته تا همه نوع برنج اصلا یه کردستانی برنده نشده این تبعض نژادی هستش که در ایران رواج داره از نظر علمی کردستان یک سی و پنجم کشور ایران سهم داره پس باید یکی از این جایزه ها در هفته مربوط به کردستانی ها بود.
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید