کد مطلب: 

289321

سام درخشانی با نمایش تجملات زندگی خود جنجال به پا کرد!

عکس جدیدی که سام درخشانی منتشر کرده موجب واکنش‌های زیادی در فضای مجازی شده است.
سام درخشانی با نمایش تجملات زندگی خود جنجال به پا کرد!

به گزارش سرویس وبگردی سیتنا، سام درخشانی عکس جدیدی به همراه فرزندان خود منتشر کرد. اتاق بازی لاکچری فرزندان سام درخشانی حسابی جنجال به پا کرده است. آقای بازیگر یک دختر بنام برکه و یک پسر بنام برسام دارد.

سام درخشانی متولد ۳۱ تیر ۱۳۵۴ در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل لیسانس علوم تجربی و دانشجوی انصرافی رشته تئاتر می باشد از کلاس بازیگری شروع کرد.

سام درخشانی در ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ وقتی ۴۰ ساله بود با خانم عسل امیرپور ۳۲ ساله ازدواج کرد.

آقای بازیگر گفت:عشق واقعی در طول زندگی یکی دوبار بیشتر اتفاق نمی افتد. اما اولین باری که همسرم را دیدم، اولین بار بود که عاشق شدم. از آنجایی که عشق دوست داشتن بی منطق است اما اساس زندگی این را نمی پذیرد که بدون منطق وارد یک زندگی دراز مدت شوید و عشق ما نیز به مرور تبدیل به دوست داشتن شد.

من و عسل یک دوست خانوادگی مشترک داشتیم که ما را برای یک ‌مهمانی خانوادگی دعوت کرد، در آن ‌مهمانی با عسل آشنا شدم و این آشنایی ادامه پیدا کرد.

بعد از مدتی خانواده‌ های ما نیز با هم رفت‌ و‌ آمد پیدا کردند و این باعث شناخت بیشتر ما نسبت به اخلاق و روحیات همدیگر و در نهایت منجر به ازدواج ما شد. عسل امیرپور متولد سال ۱۳۶۲ در تهران، ورزشکار و مربی است.

آقای بازیگر: چند سال پیش یک عطر فروشی راه انداختم اما با بالا رفتن دلار و گران شدن اجناس نتوانستم ادامه بدهم و به نوعی شکست خوردم و در بیزنس سرخورده شدم. بعد از مدتی تصمیم گرفتم رستوران داری کنم و الان رستوارن دارم.

سام درخشانی با نمایش تجملات زندگی خود جنجال به پا کرد!

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 4
2023-12-29 00:26

افزودن دیدگاه جدید