کد مطلب: 

287799

پست احساسی سردار آزمون برای اتفاق خاص در تیم ملی

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان در واکنش به کاپیتانی خود در بازی با ازبکستان نوشت: «چه خوشحالم که این اتفاق را در تاشکند تجربه کردم.»
پست احساسی سردار آزمون برای اتفاق خاص در تیم ملی

به گزارش سرویس وبگردی سیتنا، تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار خود در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ روز سه شنبه ۳۰ آبان به مصاف ازبکستان رفت و برابر این تیم با نتیجه ۲ به ۲ متوقف شد.

این بازی در حالی برگزار شد که سردار آزمون برای اولین بار بازوبند کاپیتانی را از ابتدای بازی بر بازو بست و در مراسم قبل از آغاز بازی نیز شرکت کرد.

آزمون پس از این دیدار با انتشار متنی احساسی در مورد کاپیتانی اش نوشت: «وقتی فوتبال را به صورت حرفه‌ای شروع کردم، چند آرزوی بزرگ داشتم. اولین و مهمترینش، پوشیدن پیراهن پرافتخار تیم ملی بود که خدا را شکر سال‌ها بعد نصیبم شد. حضور در جام جهانی و جام ملت‌های آسیا اهداف بعدی‌ام بود که این اتفاقات هم برایم رخ داد. مقابل ازبکستان اما بازوبند ارزشمند کاپیتانی تیم ملی را بر بازو بستم. افتخاری دیگر برای من که از لحظه لحظه‌ی حضورم در تیم ملی لذت می‌برم. می‌دانستم این بازوبند پیشتر بر بازوی چه بزرگانی بسته شده و چه خوشحالم که این اتفاق را هم در تاشکند تجربه کردم. کاپیتانی جزو اهداف من نبود اما نمی‌توانم بگویم که هرگز آرزوی بستن بازوبند را نداشتم. این بازوبند با اینکه مسئولیت مرا سنگین‌تر کرد اما یک اتفاق مثبت در زندگی ورزشی‌ام بود. خدا را شکر برای اولین بار از ابتدای بازی تجربه‌اش کردم و از این بابت خوشحالم و ممنون از همه ی بازیکنانی که بهم اعتماد کردند.»

پست احساسی سردار آزمون برای اتفاق خاص در تیم ملی

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 4
2023-11-22 18:54

افزودن دیدگاه جدید