کد مطلب: 

238926
همزمان با دومین روز نمایشگاه تلکام پلاس 98 ، صورت گرفت:
همزمان با بیستمین نمایشگاه بین المللی مخابرات و راه حل‌های نوآورانه CIT، مراسم امضای قراردادها و تفاهم نامه‌های دومین میز ساخت داخل در صنعت مخابرات، با حضور دکتر رحمانی «وزیر صنعت، معدن و تجارت» و تولیدکنندگان و اپراتورهای ارتباطی کشور در جهت کاهش ارزبری برگزار شد.
برگزاری مراسم دومین میز تعمیق ساخت داخل در صنعت مخابرات با حضور وزیر صمت (+تصاویر)

به گزارش خبرنگار سیتنا، در تداوم سیاست‌ها و برنامه‌های حمایت از تولید داخل، دومین مراسم امضای قراردادها و تفاهم نامه‌های میز ساخت داخل در صنعت مخابرات، امروز چهارشنبه (27 آذرماه 98) همزمان با دومین روز نمایشگاه تلکام پلاس 98، با حضور دکتر رضا رحمانی «وزیر صنعت، معدن و تجارت» و  تولیدکنندگان و اپراتورهای ارتباطی کشور در محل مرکز همایش های سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

در این مراسم 17 قرارداد به ارزش 274 میلیارد تومان بین شرکت‌های تولیدی صنعت مخابرات و اپراتورها منعقد شد که کاهش ارزبری 22 میلیون یورویی را در پی خواهد داشت.

همچنین 30 تفاهم‌نامه به ارزش 249 میلیارد تومان بین شرکت‌های تولیدی صنعت مخابرات و اپراتورها امضاء شد که کاهش ارزبری 20 میلیون یورویی را به دنبال خواهد داشت.

کاهش ارزبری ۷۶ میلیون یورویی، ثمره‌ی برگزاری اولین میز ساخت داخل در صنعت مخابرات بود که اوایل آذرماه سال جاری در محل وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.

عکاس: حسین شهلایی

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه