کد مطلب: 

5353
"سبحانی فر" در پاسخ به بحث روابط محرم و نامحرم در مکالمات رایتل: باید همپای با تکنولوژی حرکت کنیم
"سبحانی فر" در پاسخ به بحث روابط محرم و نامحرم در مکالمات رایتل: باید همپای با تکنولوژی حرکت کنیم

به دنبال طرح دغدغه‎هایی در خصوص حریم محرم و نامحرم در مکالمات تصویری رایتل (اپراتور سوم تلفن همراه)، رئیس کمیته‎ی ارتباطات و فناوری اطلاعات مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: ورود هر تکنولوژی و فناوری جدید به کشور با تهدیدهایی مواجه است، ولی مجبوریم همزمان با تکنولوژی پیش برویم.

 

"رمضانعلی سبحانی فر”در گفت‎وگو با خبرنگار پایگاه خبری سیتنا "citna.ir" با بیان اینکه فناوری‎های نوین مانند تیغ دولبه است، خاطرنشان کرد: تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت است و نمی‎توان جلوی آن را گرفت، ولی موضوع مهم در این زمینه فرهنگ سازی برای آن است.

 

وی با تاکید بر اینکه فرهنگ استفاده از تکنولوژی موضوعی بسیار مهم و حائز اهمیت است، اظهار داشت: این فرهنگ سازی بهتر است قبل از ورود تکنولوژی انجام شود تا جامعه برای ورود فناوری آماده باشد.

 

وی با بیان اینکه همیشه در زمان ورود هر تکنولوژی با مخالفت هایی روبرو هستیم، ادامه داد: در بحت اینترنت هم با این نگرانی‎ها مواجه بودیم و دغدغه‎هایی نیز در آن زمان مطرح بود ولی امروز شاهدیم که این نگرانی همانند چند سال قبل نیست و این مشکل حل شده است، ولی همچنان نگرانی وجود دارد.

 

وی گفت: البته نگرانی این عده از دوستان را می پذیریم ولی از سویی به این موضوع نیز اعتقاد داریم که باید همپای با تکنولوژی حرکت کنیم.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-01-21 19:45

افزودن دیدگاه جدید