کد مطلب: 

4964
ارتباط افراد از داخل سازمان صدا و سیما با شبکه های ماهواره ای مشخص شد

در حالی دادستان عمومی انقلاب و انقلاب تهران خبر از دستگیری 28 نفر در ارتباط با شبکه های ماهواره ای داد که پیش از این بولتن نیوز در روزهای 27 آبان ما و دوم آذر با دو تیتر " جم تی وی درصدد گسترش دفاتر تبلیغاتی خود در ایران " و " ارتباط فیلم‌های جم کلاسیک و صداوسیما چیست؟ " نسبت به ارتباط افراد از داخل سازمان صدا و سیما با شبکه هایی مثل جم تی وی خبر داده بود.
 

به گزارش سیتنا به نقل از بولتن نیوز، در حالی دادستان عمومی انقلاب و انقلاب تهران خبر از دستگیری 28 نفر در ارتباط با شبکه های ماهواره ای داد که پیش از این بولتن نیوز در روزهای 27 آبان ما و دوم آذر با دو تیتر " جم تی وی درصدد گسترش دفاتر تبلیغاتی خود در ایران " و " ارتباط فیلم‌های جم کلاسیک و صداوسیما چیست؟ " نسبت به ارتباط افراد از داخل سازمان صدا و سیما با شبکه هایی مثل جم تی وی خبر داده بود.

در این رابطه رجا نیوز نیز خبری منتشر کرد مبنی بر این که برخی گویندگان رسانه ملی و مجریان مشهور، در جمع دستگیرشدگان از سوی دادستانی عمومی انقلاب هستند و این موضع باید زنگ هشدار باشد برای توجه بیشتر مدیران صدا و سیما.

عباس جعفری دولت‌آبادی دادستان عمومی و انقلاب تهران در حاشیه تودیع و معارفه رؤسای سابق و جدید دادسرای ارشاد با اشاره به خبر دستگیری 28 نفر از مرتبطین با شبکه‌های ضد انقلاب توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) گفت: این افراد کسانی بودند که با اجاره 10 ساختمان و تبدیل آنها به دفتر کار با شبکه‌های ضد انقلاب همکاری نزدیکی داشتند.

این افراد که با شبکه‌های ماهواره‌ای و ضد انقلاب همکاری داشته و بعضا در کار دوبله و ترجمه بودند با سازماندهی در 10 ساختمان در پایتخت متمرکز بوده و اسناد نشان می دهد با سیستم بهائیت هم همکاری داشته اند.

دستگیرشدگان اخیر، به دلیل همکاری با شبکه‌های ماهواره‌ای ضد انقلاب و دوبله فیلم‌ها و سریال‌های غیراخلاقی برای این شبکه‌های ماهواره‌ای دستگیر شده‌اند و در میان دستگیرشدگان برخی از گویندگان صدا و سیما نیز به حضور دارند که نام یکی از مجریان مشهور رسانه ملی هم در میان آنها به چشم می‌خورد.

در این رابطه بیش از یک ماه پیش، بولتن نیوز خبر داد که شبکه جم تی وی علیرغم تمام توجه اش به تحریف و نابود کردن زیر ساخت های فرهنگی کشور کماکان دفترش در تهران و استودیوش در نیاوران فعال است و کسی هم نیست دست‌کم در این خصوص برای اهالی فرهنگ روشنگری کند.

اما نکته مهمتر این است که چگونه است صداوسیما این امر را می بیند و نه تنها توجهی به آن نمی کند بلکه توضیحی هم در مورد آن به مردم نمی دهد. راستی چه ارتباطی بین مدیران شبکه جم تی و صداوسیما وجود دارد؟

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-12-21 15:58

دیدگاه‌ها

تصویر ناشناس
شاید همه اطرافیان شما حتی فامیلهایتان در روستاها گیرنده ماهواره داشته باشند؛ اما بسیار هستند کسانی که همین که قانون مملکت و فتوای مراجع مبنی بر حرمت ماهواره را دانسته اند؛ حتی فکر استفاده از آن هم به سرشان نزده. تا چه رسد کسانی که با دیدن محتوای مخرب شبکه ها اقدام به عدم استفاده از ماهواره می کنند.
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03
تصویر ناشناس
شما به جاي مسئولين سيما بوديد چه مي‌كرديد؟ بندگان خدا با هزينه‌هاي سرسام‌آور فيلم و سريال مي‌سازند ولي متاسفانه جذابيت سريال‌ها و فيلم‌هاي ماهواره را ندارد و در روستاها هم ديگر خانه‌اي بدون ماهواره ديده نمي‌شود
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03
تصویر amirpouya
ببخشید می شود بفرمایید در کجای متن ارتباط افراد از داخل سازمان صدا و سیما با شبکه های ماهواره ای مشخص شده است؟ چهار تا خبر قدیمی زدین سر هم که مثلآ به خبری جدیدی رسیده اید ؟
ارسال شده توسط amirpouya در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید