کدخبر :4806 پرینت
16 آذر 1391 - 19:17

راه‌‌اندازی شبکه‎ی اجتماعی جشنواره‎ی بین‌المللی امام رضا(ع)

متن خبر

معاون مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد از راه‌اندازی شبکه اجتماعی جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) با حمایت مرکز رسانه‌های دیجیتال خبر داد.

به گزارش سیتنا، محمد صادق افراسیابی گفت: این شبکه اجتماعی با هدف ترویج فرهنگ رضوی راه‌اندازی می‌شود و در آن از آثار ارسالی به جشنواره فرهنگی امام رضا(ع) از جمله ، فیلم ، عکس ، شعر ، داستان کوتاه و سایر حوزه‌ها استفاده می‌شود.

افراسیابی با بیان اینکه این مرکز فراخوان جشنواره رسانه‌های دیجیتال و و بلاگ نویسی رضوی را از طریق ارسال پوستر به همه کانون‌های فرهنگی مساجد کشور اعلام کرده است افزود: همچنین 300 برنامه در مجتمع‌های فرهنگی دیجیتال ارائه شده و بیلبوردهای این جشنواره نیز از حدود دو هفته پیش در بزرگراه‌ها و خیابان‌ها نصب شده است.

معاون مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد در ادامه از افتتاح مجتمع‌های 14 گانه دیجیتال امام ضا(ع) در آستانه جشنواره خبر داد و گفت: این خانه‌های 14 گانه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح می‌شود.

افراسیابی یادآورشد: نرم‌افزارهای تلفن همراه و سرگرمی‌های دیجیتال نیز در مرکز رسانه‌های دیجیتال راه‌اندازی شده است.

وی گفت: نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال همزمان با افتتاحیه جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) و دهه کرامت بر پا می‌شود و تا روز ولادت امام رضا (ع) ادامه دارد.

انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.