کد مطلب: 

4799
محبو‌ب‎ترین دستگاه‎های دیجیتال برای مدیران+عکس
بدون شک تکنولوژی امروزه نقش مهمی در زندگی روزمره افراد مختلف بازی می‌کند. در واقع حالا دیگر میزان نفوذ تکنولوژی و ابزارهایش در زندگی همه ما به اندازه‌ای شده است که نمی‌توان آن را حذف کرد. این در حالی است که برای همراهی با روند رشد جهان ناچار باید از تکنولوژی روز بهره گرفت.
به گزارش سیتنا به نقل از دنیای اقتصاد، در این میان مدیران در سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌های مختلف احتمالا نیاز به همراهی با تکنولوژی روز را بیشتر هم حس می‌کنند. مدیران در هر بخش و حوزه‌ای که فعالیت می‌کنند برای رشد کاری خود و شرکت تحت مسوولیت‌شان باید از ابزارهای تکنولوژی مانند دستگاه‌های دیجیتال قابل حمل شخصی و اپلیکیشن‌ها بهره بگیرند.

 

 

با این اوصاف است که این روزها بسیاری از مدیران می‌توانند جلسات کاری و مهم خودشان را حتی از راه دور هم مدیریت کرده و با خیالی آسوده به سفر بروند. آنها می‌توانند به موبایل‌های هوشمند و تبلت‌هایشان اعتماد کرده و از اپلیکیشن‌ها و برنامه‌های کاربردی مختلفی که برای مدیریت طراحی و تولید شده‌اند استفاده کنند تا کار مدیریت را به شکلی بهتر، موثرتر و خلاق‌تر انجام بدهند. این باعث می‌شود که مدیران در کنار مشغله‌های کاری‌شان، بتوانند زمان بیشتری را به خودشان و زندگی شخصی‌شان اختصاص بدهند.

تحقیقات و آمارهای مختلفی در این زمینه وجود دارد که نشان می‌دهد شرکت‌های بزرگ دنیا که روند رشد سریعی را دنبال می‌کنند، مدیران به روزی دارند که از تکنولوژی برای خلاقیت بیشتر استفاده می‌کنند.

 

بر اساس تحقیقات انجام شده توسط بخش تحقیقاتی شرکت Dell، چیزی در حدود 60 درصد از مدیران شرکت‌های بزرگ و پیشرفته اعلام کرده‌اند که شرکت آنها از تکنولوژی روز استفاده می‌کنند. آنها معتقدند که استفاده آنها از ابزارهای تکنولوژی باعث شده است تا بتوانند خدمات بهتری را به مشتریانشان ارائه کنند و به همین دلیل استفاده از تکنولوژی و فناوری اطلاعات به یکی از استراتژی‌های اساسی و مهم برای آینده شرکت‌های آنها تبدیل شده است.

 

به این ترتیب مدیران شرکت‌های بزرگ دنیا که در سال‌های اخیر شاهد رشد خوبی هم بوده‌اند اعلام کرده‌اند که صرف‌نظراز زمینه فعالیت هر شرکت، تکنولوژی به یکی از بخش‌های اصلی در هر صنعت و تجارت تبدیل شده است و به این دلیل برای موفقیت باید به خوبی از آن استفاده کرد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-12-05 13:44

افزودن دیدگاه جدید