کد مطلب: 

3385
دستگیری مدیر وب‌سایت تسهیل کننده‎ی ارتباطات نامتعارف دختران و پسران
دستگیری مدیر وب‌سایت تسهیل کننده‎ی ارتباطات نامتعارف دختران و پسران

پلیس فتا گفت: والدین باید با تقویت ارتباطات فی ما بین، از به خطر افتادن فرزندان خود جلوگیری و به استفاده فرزندان از سیستم‌های رایانه ای نظارت کنید و نوجوانان و جوانان نیز باید از اعتماد به دوستی‌های اینترنتی پرهیز کرده و در صورت بروز موارد مشابه سریعاً موضوع را با والدین خود در میان گذارند.

 

به گزارش سیتنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، رییس پلیس فتا آذربایجان شرقی از دستگیری 7 عضو وب‌سایت دوست یابی نامتعارف خبر داد.

 

وی اظهار داشت: پیرو رصد فضای سایبر توسط کارشناسان پلیس فتا در مورد شناسایی وب‌سایت های متخلف، چندی پیش وب‌سایتی که با هدف تسهیل در ارتباطات نامتعارف دختران و پسران فعالیت می‌کرد، شناسایی و طی ردیابی و بررسی‌های فنی و تخصصی تعداد 7 نفر شناسایی و دستگیر شدند.


وی در ادامه گفت: وب‌سایت مزبور غیرفعال گردید و متهمین علت انگیزه خود را از فعالیت غیرمشروع کنجکاوی و عدم آگاهی از خطرات فضای مجازی اعلام داشتند. با توجه به اینکه بیش از 4 نفر از متهمین از رده سنی پایین 20 سال برخوردار بوده و این عمل آنها از عدم نظارت والدین بر عملکرد فرزندان خود و عدم شناخت کافی کاربران اینترنتی از خطرات فضای مجازی بوده است، لذا خانواده‌ها باید نظارت دقیق به رفتار فرزندان شان داشته باشند و راه‌های ارتکاب و اغفال آنان از طریق افرادناشناس گرفته شود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-07-29 15:25

افزودن دیدگاه جدید