کد مطلب: 

294879

حضور مبین‌نت در دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی با ارائه جدیدترین راهکارهای تحول دیجیتال

شرکت مبین‌نت به‌عنوان حامی ویژه دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی، با هدف توسعه راهکارهای ارتباطی، ابری و هوشمندسازی در صنایع و معادن، طیف گسترده‌ای از خدمات و محصولات نوآورانه خود را ارائه می‌دهد.
حضور مبین‌نت در دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی با ارائه جدیدترین راهکارهای تحول دیجیتال

به گزارش سیتنا، دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی ۳۰ اردیبهشت الی سوم خرداد در هتل المپیک تهران برگزار می‌شود و مبین‌نت راهکارهای هوشمندسازی و معدن‌کاری دیجیتال را با بهره‌گیری از فناوری‌های پیشرفته و روز دنیا، به‌منظور افزایش بهره‌وری، کاهش هزینه‌ها، بهبود فرایندهای کاری و پاسخ به تمام نیازهای صنایع هدف معرفی و عرضه می‌کند.

راهکارهای ارتباطی

مبین‌نت با ارائه خدمات ارتباطی متنوع از جمله شبکه 5G اختصاصی (Private LTE/5G)، اینترنت پرسرعت بی‌سیم، شبکه‌های خصوصی مجازی (VPN) و خدمات موبایل سازمانی (MVPN) امکان برقراری ارتباطات پایدار و امن را برای صنایع و معادن فراهم می‌کند. این دسته از راهکارهای ارتباطی نه‌تنها فرایند ارتباط بین تیم‌های مختلف سازمان را بهبود می‌بخشد، بلکه از طریق راه‌اندازی شبکه‌های داخلی و اتصال به اینترنت، انتقال داده‌ها و اطلاعات را نیز تسریع می‌کند.

راهکارهای ابری

استفاده از خدمات ابری مبین‌نت، این امکان را برای صنایع و معادن فراهم می‌آورد که بدون نیاز به سرمایه‌گذاری‌های سنگین در زیرساخت‌های فیزیکی، از ظرفیت‌های محاسباتی و ذخیره‌سازی بسیار بالا بهره‌مند شوند. دوربین‌های نظارت تصویری ابری (VSaaS) یکی از مهم‌ترین راهکارهای ابری مبین‌نت است که با پردازش هوشمند تصاویر، علاوه بر پاسخ به نیازهای امنیتی،‌ نیازهای ایمنی صنعت را نیز برطرف می‌کند.

راهکارهای اینترنت اشیا

راهکارهای هوشمندسازی مبین‌نت با استفاده از اینترنت اشیا (IoT)، به بهینه‌سازی فرآیندها و افزایش بهره‌وری در صنایع و معادن کمک می‌کند. این راهکارها شامل سامانه مدیریت تعمیرات و نگهداری (MMS)، مدیریت ناوگان حمل‌ونقل (Fleet Management) و شبکه LoRa است که مانیتورینگ و کنترل از راه دور تجهیزات، پیش‌بینی و مدیریت تعمیرات و نگهداری را ممکن می‌کند. به‌عنوان مثال، با نصب سنسورهای هوشمند و استفاده از تحلیل داده‌ها، می‌توان به شناسایی مشکلات احتمالی پیش از وقوع آن‌ها پرداخت و از هدررفت منابع جلوگیری کرد.

دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی، سه رویداد «چهاردهمین همایش چشم‌انداز صنعت فولاد و سنگ‌آهن ایران با نگاهی به بازار»، «ششمین همایش چشم‌انداز صنایع فلزات غیرآهنی ایران و فناوری‌های وابسته با نگاهی به تولید و بازار» و «سومین همایش معدنکاری دیجیتال» را در بر می‌گیرد. مبین‌نت به‌عنوان حامی اصلی در این رویداد، که از تاریخ ۳۰ اردیبهشت تا ۳ خرداد در هتل المپیک تهران برگزار می‌شود، حضور دارد. منتظر دیدار متخصصان، علاقه‌مندان و فعالان حوزه صنایع و معادن در این رویداد هستیم.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2024-05-19 12:37

افزودن دیدگاه جدید