کد مطلب: 

274777
برگزاری نشست توجیهی با شرکت‌های متقاضی مشارکت در ارائه خدمات تجاری به کسب‌و‌کار (CSP)
به منظور شفاف‌سازی و ارائه توضیحات تکمیلی پیرامون نحوه مشارکت شرکت‌‌های متقاضی در ارائه خدمات تجاری به کسب‌و‌کار (CSP)، نشستی با حضور تعدادی از شرکت‌های متقاضی برگزار گردید.
مرکز تتا

به گزارش سیتنا، با توجه به ماموریت ابلاغی وزیر صنعت، معدن و تجارت در برنامه هوشمندسازی فروشگاه‌ ها به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و متعاقب آن فراخوان منتشره، شرکت های متعددی از جمله داده ورزی سداد، مهندسی طلوع ایده و روش، خدمات انفورماتیک راهبر، تجارت الکترونیک پارسیان، داده ورزی فرادیس البرز و همچنین ارتباطی ضحی کیش آمادگی خود را اعلام نمودند.

با توجه به درخواست برخی از این شرکت ها، نشستی در روز دوشنبه هفتم آذرماه 1401 جهت ارائه توضیحات تکمیلی و پاسخگویی مستقیم به سوالات با حضور امین کلاهدوزان سرپرست مرکز تتا و نمایندگانی از شرکت های مذکور برگزار شد.

در این نشست، در خصوص الزامات قانونی، سند فنی پروژه و طرح کلی کسب و کار، طراحی مشوق های مورد نیاز برای فروشگاه ها، نحوه طراحی و اجرای سامانه، نحوه اتصال سامانه به سامانه انبارها و جامع تجارت و مودیان و گارانتی، ترویج اتصال به سامانه توسط اصناف مختلف و سایر موضوعات مورد نظر شرکت های حاضر در جلسه، بحث و بررسی گردید.

خاطرنشان می گردد، موافقت ‌نامه‌ای با هریک از شرکت های متقاضی به منظور اجرای آزمایشی پروژه در محیط پایش توسط آن شرکت با هدف تعیین شرایط و ضوابط اجرای کار منعقد خواهد گردید.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2022-12-01 09:40

افزودن دیدگاه جدید