کد مطلب: 

274688
زارع‌پور: برای پیشرفت در توسعه زیرساخت ارتباطی به تفکر بسیجی نیاز داریم
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: برای پیشرفت در هر حوزه‌ای چه پزشکی، چه مهندسی و چه در حوزه مأموریت‌های وزارت ارتباطات، از توسعه زیرساخت‌های ارتباطی تا راه‌اندازی پلتفرم‌ها نیاز به تفکر بسیجی داریم.
زارع‌پور: برای پیشرفت در توسعه زیرساخت ارتباطی به تفکر بسیجی نیاز داریم

به گزارش سیتنا، عیسی زارع پور در مراسم بزرگداشت هفته بسیج و در جمع بسیجیان شرکت ها و سازمان های تابعه وزارت ارتباطات و جمعی از مدیران وزارت ارتباطات و شرکت های تابعه، با اشاره به اینکه بسیج یکی از مهمترین ابتکارات امام راحل بوده است، گفت: از ابتدای انقلاب تاکنون هر کجا نیاز بوده که از کیان و استقلال کشور حفاظت و حراست شود، بسیجیان حضور داشتند.

وی با اشاره به اینکه بسیج فقط یک سازمان نظامی نیست، افزود: بسیج یک روحیه و فرهنگ است که از آن روحیه خود باوری و تلاش برای استقلال در همه عرصه ها و حرکت به سمت قله های پیشرفت حاصل می شود.

وزیر ارتباطات به جانفشانی ها و ایثارگری های بسیج در ابتدای انقلاب و دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: بعد از دفاع مقدس هم در عرصه های سازندگی روحیه بسیجی باعث شد خرابی های جنگ را با سرعت بازسازی کنیم.

وی افزود: بسیج زمانی در درگیری با ضد انقلاب و زمانی دیگر در مبارزه با کرونا و در این ایام اخیر هم در مبارزه با نقشه های دشمنان ایستاده است.

زارع پور تصریح کرد: روحیه و تفکر بسیجی خلاصه می شود در کار شبانه روزی، مجاهدانه، متخصصانه، عالمانه و بدون توقع که ما در همه عرصه ها به این روحیه نیاز داریم.

وی با اشاره به پیشرفت های کشور در بخش های مختلف، افزود: برای پیشرفت در هر حوزه ای چه در پزشکی، چه در مهندسی و چه در حوزه ماموریتهای وزارت ارتباطات از توسعه زیرساختهای ارتباطی تا راه اندازی پلتفرم های مورد نیاز مردم، نیاز به تفکر بسیجی داریم که کار را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.

حضور بسیج نشانه زنده بودن انقلاب اسلامی است

سردار حسن حسن‌زاده فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ نیز در سخنانی با اشاره به سالروز تاسیس بسیج، گفت: در آن زمان که این شجره طیبه به فرمان امام راحل تشکیل شد کسی تصور نمی کرد که پس از گذشت چندین سال این تشکل مردم نهاد ارزشی و ایثارگر کلید مشکلات کشور شود.

وی افزود: بسیج شورآفرین، اقتدار آفرین، امید آفرین و پیروزی آفرین است و برای مردم ما و همه مسلمانان جهان امیدآفرین است و حضور آن برای دشمنان انقلاب و اسلام و میهن ما مایوس کننده و ترس آفرین است.

سردار حسن زاده با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره بسیج، تصریح کرد: بسیج در هر صحنه ای حاضر شود به معنی این است که انقلاب اسلامی زنده و در حال رشد است.

وی با اشاره به مولفه های قدرت در دنیای کنونی، افزود: کشوری دارای قدرت بازدارنده و اقتدار ماندگار است که مولفه های قدرت او متعدد، پایدار و ماندگار باشد و ما در کنار مولفه های قدرت خود مانند قدرت موشکی، هسته ای، پزشکی و نیروهای مسلح مهمترین مولفه قدرت بسیج را داریم.

بر اساس این گزارش، در ابتدای این مراسم نیز محمد رضا تفرشی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت ارتباطات در سخنانی برای حضور بسیجیان این وزارتخانه و شرکت ها و سازمان های تابعه در همه عرصه ها اعلام آمادگی کرد.

در ابتدای این مراسم نیز سردار حسن زاده به همراه هادی اصلان زاده معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزیر ارتباطات از یگان های حاضر در این مراسم سان دیدند.

در پایان این مراسم نیز از پدران شهیدان آرمان علی وردی، روح الله عجمیان و سلمان امیر احمدی و جمعی از بسیجیان نمونه تقدیر و لوحی به همراه تندیس به آنان تقدیم شد.

در این مراسم یگان های حراست و نیروی انتظامی وزارت ارتباطات و پایگاه مقاومت بسیج شرکت مخابرات ایران نیز حضور داشتند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2022-11-28 11:19

افزودن دیدگاه جدید