کدخبر :274013 پرینت
16 آبان 1401 - 09:59

زارع‌پور: حفظ و نگهداشت متخصصان حوزه فناوری اطلاعات در دستور کار وزارت ارتباطات است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با توجه به اهمیت موضوع حفظ و نگهداری متخصصان حوزه فناوری اطلاعات به عنوان سرمایه‌های ملی کشور، با دستور رئیس محترم جمهور مقرر شد، وزارت ارتباطات در تعامل با سازمان اداری استخدامی کشور زمینه لازم را برای به کارگیری نخبگان این حوزه در بخش‌های مختلف دولت، ایجاد کند.

متن خبر

به گزارش سیتنا، بیست و پنجمین جلسه شورای اجرایی فناوری اطلاعات با حضور رییس جمهور و سایر اعضا برگزار شد.

در این جلسه ابتدا گزارش پیشرفت پروژه پنجره ملی خدمات دولت هوشمند و سایر پروژه‌های اولویت دار دولت الکترونیک ارایه شد.

این جلسه مصوباتی داشت که به گفته عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با تحقق آنها سرعت و کیفیت ارائه خدمات دولتی به طرز محسوسی افزایش خواهد یافت.

در همین رابطه عیسی زارع پور با انتشار پستی در صفحه خود در یکی از پیام رسان‌های داخلی اظهار کرد: ️با توجه به اهمیت موضوع حفظ و نگهداری متخصصان حوزه فناوری اطلاعات به عنوان سرمایه های ملی کشور، با دستور رئیس محترم جمهور مقرر شد، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در تعامل با سازمان اداری استخدامی کشور زمینه لازم را برای به کارگیری نخبگان این حوزه در بخش های مختلف دولت، ایجاد کرده تا علاوه بر ایجاد شرایط مناسب برای زندگی و ارتقای دانش و مهارت های آنان مشکلات کاری و معیشتی آنان نیز پیگیری شود.

همچنین در این جلسه تمامی دستگاه های دولتی موظف شدند، تا پایان سال جاری حداقل 50 درصد از خدمات خود را در قالب پنجره هوشمند ملی خدمات ارائه دهند.

انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.