کد مطلب: 

272945
استفاده از ظرفیت‌های استان البرز در جهت توسعه اقتصاد دیجیتال و دولت هوشمند
معاون امور دولت، مجلس و استان‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: در دولت سیزدهم موضوعاتی مانند توسعه دولت هوشمند، توسعه اقتصاد دیجیتال و تکمیل بسترهای ارتباطی پرسرعت شبکه کشور در اولویت قرار دارد و این موضوعات در استان البرز هم دنبال می‌شود.
رضا باقری اصل

به گزارش سیتنا، رضا باقری اصل در دیدار با مجتبی عبدالهی استاندار البرز با تشریح اهداف، وظایف و ماموریت های جدید وزارت ارتباطات همکاری نماینده عالی دولت در استان را برای پیشبرد اهداف برش های استانی وزارت ارتباطات حائز اهمیت بیان کرد.

باقری اصل تصریح کرد: در دولت سیزدهم موضوعاتی مانند توسعه دولت هوشمند، توسعه اقتصاد دیجیتال و تکمیل بسترهای ارتباطی پرسرعت شبکه کشور در اولویت قرار دارد و این موضوعات در استان البرز هم دنبال می شود.

معاون دولت مجلس و استان های وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به ظرفیت های استان البرز، تاکید کرد: استان البرز دارای ظرفیت های مناسبی برای توسعه کسب و کارهای حوزه فناوری اطلاعات و فریلنسرها (آزادکاران) این بخش است و مراکزی مانند فرودگاه بین المللی پیام، پارک علم و فناوری امام سجاد (ع)، ایستگاه فضایی ماهدشت و قطب دیتاسنتر منطقه قسمتی از امکانات و زیرساخت های فراهم شده توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این منطقه است.

استاندار البرز نیز در این دیدار با تاکید بر نقش موثر حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در کشور بر توسعه همکاری ها و استفاده از امکانات و منابع این استان برای توسعه اقتصاد دیجیتال و دولت هوشمند در سطح استان البرز تاکید کرد.

وی افزود: برای برنامه ریزی توسعه اقتصاد دیجیتال در استان البرز در قالب برش استانی و استفاده از منابع، حمایت ها و زیرساخت های در اختیار دستگاه های استان برای افزایش سهم استان در این حوزه آمادگی و مشارکت وجود دارد و از این اقدامات در استان البرز حمایت می شود.

بر اساس همین گزارش، در این جلسه مهدی یوسف زاده که با حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان مدیر کل جدید ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز منصوب شده نیز معارفه شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 5
2022-10-06 10:53

افزودن دیدگاه جدید