کد مطلب: 

272763
سلطانی: پیشرفت صنعت ICT در سایه سیاست‌گذاری‌های منطقی و علمی امکان‌پذیر است
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: در دنیای امروز لزوم پیشرفت حوزه فناوری اطلاعات به عنوان یک کسب‌و‌کار گسترده، امری ضروری و اجتناب ناپذیر است و سیاست‌گذاری‌ها در این حوزه باید در نهایت علم و منطق باشد.
 مجید سلطانی

به گزارش سیتنا، مهندس مجید سلطانی در آیین رونمایی از سامانه بیلینگ تجاری مشتریان شرکت مخابرات گفت: مسوولان حوزه فناوری اطلاعات باید با حساسیت و تعهد بیشتری تصمیم گیری و سیاست گذاری کند زیرا پیشرفت و شکوفایی صنایع و خدمات در کشور تا حد زیادی متاثر از این سیاست گذاری هاست.

سلطانی با تاکید بر اینکه ایجاد فضای مناسب در راستای شکوفایی استعدادهای نیروهای بالقوه ضروری است، گفت: شرکت مخابرات ایران نقش حیاتی در کسب و کار تامین کنندگان داخلی دارد زیرا این شرکت مشتری مهم این شرکت هاست اگر شرکت مخابرات ایران منابع کافی داشته باشد تامین کنندگان و تولیدکنندگان داخلی نیز کسب و کار خوبی خواهند داشت.

 مجید سلطانی

وی با اشاره به اینکه در شاخص محاسبه آرپو سرویس، شرکت مخابرات ایران کمترین ارپو را در بین کشورهای منطقه و کشورهای اروپایی دارد گفت : شرکت مخابرات ایران جایگاه مهمی در تامین نیازهای صنایع دارد از این رو پایه و اساس ادامه فعالیت صنایع، وابسته به زیرساخت های ارتباطی است که توسط این شرکت تامین می شود.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه شرکت مخابرات ایران در سال های گذشته نیازمند توجه و رسیدگی داشته اما به حال خود رها شده بود، اظهار داشت : نتیجه سیاست گذاری های دوره های گذشته شرکت مخابرات ایران این است که امروز این شرکت برای پرداخت حقوق کارکنان خود با مشکل اساسی روبرو است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 5
2022-09-29 10:46

افزودن دیدگاه جدید