کد مطلب: 

272548
تأکید وزیر علوم بر تسریع در اتصال مجموعه‌های تابع این وزارت به پنجره ملی دولت هوشمند
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، اجرایی شدن تکالیف دولت در حوزه اتصال سامانه های وزارت و سازمان‌های تابعه به پنجره ملی هوشمند خدمات دولت در راستای افزایش بهره وری را مهم ارزیابی کرد.
وزیر علوم

به گزارش سیتنا، با توجه به نزدیک شدن مهلت تعیین شده برای انجام تکالیف موضوع بند «و» تبصره (۷) قانون بودجه سال ۱۴۰۱ در خصوص اتصال به پنجره ملی دولت هوشمند، نشستی با حضور دکتر زلفی‌گل وزیر علوم، رئیس مرکز فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی این وزارت و مدیران فناوری اطلاعات دستگاه‌های تابعه وزارت علوم به منظور پیگیری تکالیف و هماهنگی‌های نهائی برگزار شد.

وزیر علوم در این نشست، بر اجرایی شدن تکالیف دولت در حوزه اتصال سامانه های وزارت و سازمان‌های تابعه به پنجره ملی هوشمند خدمات دولت تأکید کرده و این اقدام دولت را در راستای افزایش بهره وری مهم ارزیابی کرد.

زلفی‌گل با اشاره به ضرورت تسریع در اجرایی شدن و استقرار سامانه شفافیت در مکاتبات اداری وزارت علوم و مراکز تابعه و ارائه خدمات به عموم مردم در کمترین زمان گفت: تسریع در ارائه خدمات و امکان رصد نامه‌ها و مکاتبات در راستای افزایش کیفیت پاسخگویی از اولویت‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است.

وزیر علوم همچنین بر عزم جدی این وزارت برای ارتقاء جایگاه فناوری اطلاعات تاکید کرده و از روسای سازمان‌های تابعه خواست بیشترین همکاری را با این حوزه داشته باشند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 3
2022-09-20 14:51

افزودن دیدگاه جدید