کد مطلب: 

271971
ماجرای دیدار زارع‌پور با اژه‌ای برای حل مشکل قضایی مدیر یکی از پلتفرم‌ها
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ملاقات با رئیس قوه قضاییه برای شفاعت مدیر یکی از پلتفرم‌ها که با مشکل قضایی مواجه شده و حکمش برای اجرای احکام رفته است، اشاره کرد.
ماجرای دیدار زارع‌پور با اژه‌ای برای حل مشکل قضایی مدیر یکی از پلتفرم‌ها

به گزارش سیتنا، عیسی زارع‌پور در بخشی از سخنان خود در حاشیه نمایشگاه دستاورد های ارتباطی دولت به تشکیل کارگروه اقتصاد دیجیتال برای حمایت از کسب‌وکارها اشاره کرده و گفت: «از دی ماه سال ۱۴۰۰ این کارگروه تشکیل شده تا در حد اختیارات هیئت دولت، موانع سر راه اقتصاد دیجیتال برداشته شود. به طور مثال هفته گذشته مصوبه‌ای برای حل مشکلات پلتفرم‌های حوزه خدمات بیمه‌ای داشتیم.»

او با تاکید براینکه حمایت‌های همه جانبه‌ای حتی در زمینه قضایی از کسب‌وکارها داشته‌اند به دیدار اخیرش با رئیس قوه قضاییه اشاره کرده و گفت: «اخیرا به دیدار آقای اژه‌ای رفتم تا شفاعت مدیران یکی از پلتفرم‌ها که با مشکل قضایی مواجه شده و حکمش برای اجرای احکام رفته است، حل شود. امیدوارم خبر خوش آن را تا یکی دو روز آینده بشنویم.»

با اینکه اسمی از این شخص برده نشد اما احتمالا منظور زارع پور، «اشکان آرمندهی» مدیر سایت دیوار بوده که چندی پیش به حبس محکوم شده بود. اشکان آرمندهی در دو سال گذشته درگیر پرونده ای بوده که گروهی کاربر با عناوین جعلی و آگهی های پوششی تخلفاتی را انجام داده اند که مدیرعامل این پلتفرم را دچار مشکلاتی کرده است.

وزیر ارتباطات با تاکید بر اینکه به دنبال این هستند تا فضا به گونه‌ای شکل گیرد که امنیت برای پلتفرم‌ها فراهم شود، گفت: «اگر این مسائل حل نشود، نگرانی زیادی برای کسب‌وکارها ایجاد خواهد شد.»

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 1
2022-09-02 12:57

افزودن دیدگاه جدید