کد مطلب: 

271460
شرکت زیرساخت موفق به کسب گواهینامه مدیریت کیفیت، استاندارد ISO 9001-2015 شد
شرکت ارتباطات زیرساخت برای شانزدهمین سال موفق به دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت، استاندارد ISO 9001-2015 شد.
شرکت ارتباطات زیرساخت

به گزارش سیتنا، ممیزی استانداردISO 9001-2015 با حضور ممیزان بین المللی شرکت IMQ در راستای تحقق خط مشی و اهداف سیستم مدیریت کیفیت و در جهت اطمینان از اثربخشی پیاده سازی این سیستم در شرکت ارتباطات زیرساخت در روزهای 24 و 25 مرداد ماه سال جاری برگزار شد.

در این ارزیابی دو روزه، ممیزان بین المللی شرکت IMQ با همکاری کارشناسان اداره کل معماری سازمانی و مدیریت سیستم های اطلاعاتی و نمایندگان نظام های مدیریتی از واحدهای شرکت بازدید و ضمن بررسی مدارک، مستندات و شواهد موجود و هم چنین مصاحبه با نمایندگان و مسئولین واحدهای مختلف شرکت وضعیت میزان انطباق استانداردهای مذکور را مورد ممیزی قراردادند.

جلسه اختتامیه این دوره ارزیابی که با حضور مهندس خبازعضو هیات مدیره، معاونین مدیرعامل، مدیران کل و نمایندگان نظام های مدیریتی برگزار شد، مهندس خباز ضمن تقدیر از زحمات تمام همکاران تلاشگر در این عرصه، تمدید گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت را مرهون کار جمعی، تلاش و همبستگی تمام کارکنان و مدیران شرکت در تمام ابعاد دانست.

وی گفت: شرکت ارتباطات زیرساخت پیشران بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور است و در عرصه دریافت گواهینامه های استاندارد مدیریت کیفیت و سایر نظام های مدیریتی، در مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان الگوی موفق در مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان های تابعه مطرح است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
کاربر
2022-08-17 14:10

افزودن دیدگاه جدید