کد مطلب: 

271396
قهرمانی تیم‌ملی والیبال ایران در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی با حمایت همراه اول
تیم ملی ب والیبال مردان ایران در دیدار نهایی بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی به مصاف کامرون رفت و سه بر یک این تیم را شکست داد و به‌عنوان قهرمان این بازی‌ها معرفی شد.
قهرمانی تیم‌ملی والیبال ایران در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی با حمایت همراه اول

به گزارش سیتنا، مرحله ‌نهایی مسابقات والیبال زنان و مردان بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی عصر امروز دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱، با چهار دیدار در قونیه ترکیه پیگیری شد.

تیم ملی ب والیبال مردان ایران در دیدار نهایی به مصاف کامرون رفت و سه بر یک این تیم را شکست داد و به‌عنوان قهرمان این بازی‌ها معرفی شد.

تیم‌های ترکیه و جمهوری آذربایجان نیز در دیدار رده‌بندی مسابقات مردان به مصاف هم رفتند و ترکیه با شکست سه بر یک حریف به مقام سومی و مدال برنز دست یافت.

تیم‌ملی والیبال زنان ایران نیز که برای اولین بار به فینال این مسابقات صعود کرده، امشب در دیدار ‌نهایی به مصاف ترکیه میزبان بازی‌ها می‌رود.

والیبال مردان ایران سه مدال طلای بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی را در پرونده کاری خود داشت و شاگردان عظیم جزیده سرمربی تیم‌ملی ب در پنجمین دوره این رقابت‌ها، به چهارمین طلا و مقام قهرمانی دست یافتند.

همراه اول به‌عنوان حامی رسمی تیم‌های ملی والیبال کشورمان، این پیروزی و قهرمانی را به ملی‌پوشان و مردم ورزش‌دوست ایران تبریک گفته است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2022-08-15 21:26

افزودن دیدگاه جدید