کد مطلب: 

271049
ببینید| وزیر ارتباطات: شرکت مخابرات باید ضرر و زیان اخلال در اینترنت را به مشتریان پرداخت کند
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: عامل اصلی قطعی اخیر اینترنت که به دلیل آتش سوزی یکی از حوضچه‌های مخابراتی رخ داد، عدم رعایت اصول کاری و پدافند غیرعامل بود و ما موضوع را دنبال می‌کنیم تا دیگر شاهد چنین نباشیم، هم‌چنین اعلام کردیم که شرکت مخابرات باید ضرر و زیان مشتریان را جبران کند.
عیسی زارع پور

به گزارش سیتنا، عیسی زارع پور، در حاشیه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران، پیرامون کندی اینترنت در روزهای گذشته، گفت: هفته اخیر دو حادثه داشتیم که یکی در مشهد بود که در اثر قصور پیمانکاران یکی از فیبرهای نوری قطع شد و موجب قطعی ارتباط چند استان بود که برطرف شد؛ ما این موضوع را بررسی می‌کنیم تا با مقصرین احتمالی برخورد شود.

وی افزود: هم‌چنین روز دوشنبه یکی از حوضچه‌های مخابرات دچار آتش‌سوزی شده بود که ارتباط برخی مشترکین قطع شد و عامل اصلی نیز عدم رعایت اصول کاری و پدافند غیرعامل بود و ما موضوع را دنبال می‌کنیم تا دیگر شاهد چنین نباشیم، هم‌چنین اعلام کردیم که شرکت مخابرات باید ضرر و زیان مشتریان را جبران کند. 

وزیر ارتباطات درباره اختصاص اینترنت رایگان به سه دهک جامعه، گفت: حدود یک میلیون نفر ثبت‌نام کردند و بسته 40 گیگ برای آنان از ابتدای مردادماه فعال شده و تا پایان سال مهلت دارد و بسته‌ی تخصیص به آنان برای سال آینده نیز 50 گیگ است.

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 3
2022-08-03 11:52

افزودن دیدگاه جدید