کد مطلب: 

270772
ببینید| تندیس طلایی بخش صنعت جشنواره کارافرینان برتر استان تهران در سال ۱۴۰۱ به «دکتر داوود‌ ادیب» رسید
در چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان تهران، تندیس طلایی جشنواره، توسط معاون اجرایی رییس جمهور، به «دکتر داوود ادیب»، رییس هیات مدیره شرکت صنایع ارتباطی آوا، اهدا شد.
جشنواره کارافرینان برتر

به گزارش سیتنا، در چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان تهران که امروز چهارم مرداد با حضور معاون اجرایی رییس جمهور، استاندار تهران، معاونین و مدیران کل وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، معاون‌صنایع عمومی وزارت صمت، رییس و دبیر کانون کارافرینی کشور و مشاور وزیر کشور، برگزار شد، تندیس طلایی جشنواره، توسط معاون اجرایی رییس جمهور، به دکتر داوود ادیب، رییس هیات مدیره شرکت صنایع ارتباطی آوا اهدا شد.

در چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان تهران، کمیته برگزاری این جشنواره از بین ۲۱۹ بنگاه اقتصادی ثبت ‌شده در سامانه جشنواره و پس از سه مرحله داوری بر اساس اطلاعات خوداظهاری و مستندات بارگذاری‌شده در سامانه، استعلام از مراجع ذیربط، بازدید میدانی و راستی‌آزمایی نوآوری‌های شومپیتری (مشتمل بر نو آوری در محصول/خدمت جدید، نوآوری در فناوری، نوآوری در منابع/ مواد اولیه، نوآوری در زنجیره تامین و نوآوری در دسترسی به بازار و مشتریان جدید)، دکتر داوود ادیب رییس هیات مدیره صنایع ارتباطی آوا موفق به دریافت تندیس طلایی جشنواره گردید.

نوآوری‌های بنگاه‌های اقتصادی که توسط این جشنواره مورد بررسی قرار گرفته‌اند، مشتمل بر نوآوری در محصولات، ارائه خدمات جدید، نوآوری در فناوری، نوآوری در منابع و مواد اولیه، نوآوری در زنجیره تأمین و نوآوری در دسترسی به بازار و مشتریان جدید است.

این جشنواره در بیانیه خود آورده است:‌ «ما می‌توانیم از کارآفرینی رشد و پیشرفت کشورها، افزایش بهره‌وری و رفاه اجتماعی را انتظار داشته باشیم. لذا کارآفرینی، خلاقیت، نوآوری و کسب‌وکارهای ریسک‌پذیر سوخت موتور اقتصاد در عصر حاضر در نظر گرفته می‌شوند».

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 4.6 (5 رای)
سیتنا 3
2022-07-26 11:26

افزودن دیدگاه جدید