کد مطلب: 

270057
همگرایی مخابرات ایران و همراه اول در ارائه سرویس‌های مبتنی بر فیبرنوری
تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت مخابرات ایران و شرکت همراه اول به منظور عملیاتی‌سازی ارائه سرویس‌های مشترک مبتنی بر باند پهن و فیبرنوری به امضا رسید.
شرکت مخابرات ایران

به گزارش سیتنا، بر اساس سیاست‌های ابلاغی شرکت توسعه اعتماد مبین و اهداف و چشم انداز تجاری گروه مخابرات ایران، تفاهم نامه همکاری بین شرکت مخابرات ایران و شرکت ارتباطات سیار با هدف توسعه بهره وری و بهره گیری حداکثری از امکانات و زیرساخت های طرفین با حضور دکتر پیری، مدیرعامل شرکت توسعه اعتماد مبین به امضای مهندس سلطانی، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و دکتر اخوان، مدیرعامل همراه اول رسید.

به موجب این تفاهم‌نامه دو طرف توافق کردند در ارائه خدمات در حوزه های سرویس پایه محتوا و پخش، سرویس های ارزش افزوده و حوزه فین‌تک بر بستر فیبرنوری به مشتریان، از کلیه ظرفیت ها و امکانات طرفین استفاده لازم به عمل آید.

همچنین اخذ سهم بازار بیشتر و افزایش درآمد از طریق توسعه شبکه، همکاری طرفین در ارائه سرویس در جهت همگرایی ثابت و سیار (FMC) به مشتریان از دیگر مفاد این تفاهمنامه است.

همراه اول

گفتنی است طرفین توافق کردند با توجه به وجوه مشترک همکاری و لزوم افزایش همگرایی با استفاده از ظرفیت‌های مکمل شرکت مخابرات ایران و شرکت ارتباطات سیار حداکثر تلاش به منظور عملیاتی سازی ارائه سرویس های مشترک مبتنی بر باند پهن و فیبرنوری به عمل آید.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
کاربر
2022-07-03 09:21

افزودن دیدگاه جدید