کد مطلب: 

269438
ببینید| زارع‌پور: تا پایان دولت سیزدهم، دسترسی به سرعت‌های چند صد مگابیتی میسر می‌شود
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: اجرای پروژه دسترسی به فیبرنوری نه تنها کیفیت و سرعت دسترسی را افزایش می‌دهد و تجربه کاربری را بهبود می‌بخشد بلکه زمینه اجرای نسل‌های بعدی ارتباطات چون فایوجی را به صورت فراگیر فراهم می‌کند.
عیسی زارع پور

به گزارش سیتنا، عیسی زارع پور در پست اینستاگرامی، نوشت:

تا چندماه پیش تصور اینکه روزی سرعت‌های حدود یک گیگابیت بر ثانیه را تجربه کنیم عجیب و دور از دسترس به نظر می‌رسید؛ اما با آغاز اجرای کلان‌پروژه توسعه شبکه دسترسی مبتنی بر فیبرنوری(fttx)، انشالله به تدریج و تا پایان دولت سیزدهم، دسترسی به سرعت‌های چند صد مگابیتی برای بسیاری از هموطنان میسر می‌شود.

اجرای پروژه دسترسی به فیبرنوری نه تنها کیفیت و سرعت دسترسی را افزایش می‌دهد و تجربه کاربری را بهبود می‌بخشد بلکه زمینه اجرای نسل‌های بعدی ارتباطات چون فایوجی را به صورت فراگیر فراهم می‌کند.

در مراسم روز جهانی ارتباطات امسال، در هنگام رونمایی از نخستین دسترسی‌های پروژه fttx در شهر بوشهر، سرعت حدود 900 مگابیت برثانیه را تجربه کردیم.

این شبکه پرسرعت در کنار خدمات بومیِ با کیفیت که در یک کلمه «شبکه ملّی اطلاعات» نامیده می شود، زیرساخت توسعه همه جانبه و بستری امن برای تحول فناوری پایه کشور در همه بخشها خواهد بود.

به خاطر همین، این سرعت واقعاً صلوات دارد.

اللهم صل علی محمد و آل محمد

عیسی زارع پور

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
کاربر
2022-06-11 09:55

افزودن دیدگاه جدید