کد مطلب: 

268996
مدیرعامل اسنپ: در انتظار دریافت مجوز برای اصلاح نرخ مصوب تاکسی‌های اینترنتی در سال ۱۴۰۱ هستیم
مدیرعامل اسنپ گفت: برای اصلاح و تغییرات نرخ مصوب تاکسی‌های اینترنتی در سال ۱۴۰۱، در حال رایزنی با ستاد تنظیم بازار و سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان کشور هستیم و قطعا با حمایت دولت و پس از دریافت مجوزهای لازم افزایش نرخ مصوب سال جاری اعلام خواهد شد.
تاکسی اینترنتی

به گزارش سیتنا، «محمد خلج‌قاسم‌آبادی» در مراسم گزارش سالانه سامانه حمل‌ونقل هوشمند اسنپ گفت: در دو هفته گذشته اخبار زیادی درباره مسائل اقتصادی کشور منتشر شده و اکنون همه جا صحبت از قیمت‌ها و وضعیت آینده است.

وی با بیان اینکه همیشه به عنوان یک شرکت حمل‌ونقل درون شهری خود را در برابر دغدغه معیشتی کاربران راننده، هزینه‌ کاربران مسافر و برقراری تعادل بین این‌ها مسئول می‌دانیم و آنها را در اولویت قرار می‌دهیم، تاکید کرد: دو مسئله معیشت رانندگان و متعادل نگه داشتن هزینه‌ کاربران رابطه متضادی دارند و باید بیشترین میزان درخواست و قبول درخواست را روی پلتفرم خود حفظ کنیم.

خلج با بیان اینکه قیمت‌گذاری در این حوزه بسیار چالش‌برانگیز است تاکید کرد: بدون شک نیازها و خواسته‌های هر دو گروه از کاربران این مجموعه منطقی است و ادامه‌ فعالیت ما نیز در گرو رضایت هر دو گروه است؛ هم رانندگان که در صورت پایین بودن قیمت‌ها از فعالیت در این ناوگان دلسرد می‌شوند و هم مسافران که شاید رفته‌رفته ناچار شوند رفت‌وآمد با اسنپ را از سبد مصرفی خود حذف کنند.

وی همچنین تاکید کرد: تاکسی‌های اینترنتی نیز بر اساس مصوبات مربوط به نرخ افزایش تاکسی‌های اینترنتی افزایش قیمت سالانه را متناسب با نرخ تورم خواهند داشت. اکنون در حال رایزنی با ستاد تنظیم بازار و سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان کشور هستیم و قطعا با حمایت دولت و پس از دریافت مجوزهای لازم افزایش نرخ مصوب سال ۱۴۰۱ اعلام خواهد شد.

خلج افزود: قیمت‌ سفرهای تاکسی‌های اینترنتی به نحوی تعیین خواهد شد که دغدغه‌های معیشتی کاربران راننده و هزینه‌های مربوط به استهلاک، قیمت خودرو و همچنین هزینه‌های سوخت تامین شود و از طرفی دغدغه‌های کاربران مسافر نیز در تعیین نرخ جدید در نظر گرفته خواهد شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 3
2022-05-23 11:46

افزودن دیدگاه جدید