کد مطلب: 

265705
اتصال 90 درصد روستاهای بالای 20 خانوار استان گیلان به شبکه ملی اطلاعات
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: بیش از 90 درصد روستاهای بالای 20 خانوار استان گیلان تحت پوشش شبکه ارتباطی پایدار و پرسرعت قرار گرفته‌اند اما در جلسات فقط به آن 10 درصد باقی‌مانده اشاره می‌شود.
عیسی زارع‌پور

به گزارش سیتنا، عیسی زارع‌پور، در جلسه شورای اداری شهرستان ماسال، ضمن تبریک ایام دهه فجر و ابزار امیدواری نسبت به اینکه مسیر رشد و تعالی نظام جمهوری اسلامی تداوم پیدا کند گفت: یکی از اهدافی که دشمنان با اعمال فشارها و محدودیت‌ها و تحریم‌ها دنبال می‌کنند، ایجاد ناامیدی در میان مردم است، پس باید تلاش کنیم که در مسیر ایجاد اعتماد و امید حرکت کنیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد: اگر چه مشکلات و گرفتاری‌ها در حوزه‌های مختلف وجود دارد اما نباید همیشه نیمه خالی لیوان را دید و باید نقاط قوت و اقدامات انجام شده را هم دید.

وی افزود: برای نمونه در حوزه توسعه ارتباطات، بیش از 90 درصد روستاهای بالای بیست خانوار استان گیلان تحت پوشش شبکه ارتباطی پایدار و پرسرعت قرار گرفته‌اند اما در جلسات فقط به آن 10 درصد باقی‌مانده اشاره می‌شود البته ما تلاش می‌کنیم روستاهای باقی‌مانده را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شبکه ارتباطی پایدار و پرسرعت متصل کنیم.

زارع‌پور با تاکید بر اینکه بیان دستاوردهای نظام و انقلاب می‌تواند منجر به ایجاد امید و نشاط در میان مردم و به ویژه جوانان شود، گفت: وقتی تحت فشار هستیم فراموش می‌کنیم که جوانان با وجود تمام محدودیت‌ها چه دستاورها و موفقیت‌هایی در حوزه‌های مختلف، از هسته‌ای و فضایی گرفته تا پزشکی و نانو و بسیاری از حوزه‌های دیگر، به دست آورده‌اند. بنابراین لازم است به این موفقیت‌ها و دستاوردهای نظام و انقلاب اشاره شود.

وی در خاتمه تاکید کرد: درباره مسائل و مشکلات مطرح شده در این جلسه، انشالله آنچه مربوط به حوزه کاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و مشکلات ارتباطی شهرستان و روستاهای تابعه به طور ویژه پیگیری خواهد شد. سایر موارد را نیز، هم در جلسه شورای اداری استان و هم در حاشیه جلسات هیات دولت به اطلاع وزرای مربوطه می‌رسانم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در بدو ورود به شهرستان ماسال بر مزار شهدای این شهرستان حاضر شد و به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد و در ادامه از پروژه در دست احداث سد لاستیکی ماسال بازدید کرد.

زارع‌پور همچنین برای ابلاغ سلام رئیس‌جمهوری در منزل شهید رامین امیری حاضر شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 3
2022-01-29 10:03

افزودن دیدگاه جدید