کد مطلب: 

265669
شرایط برای بازگشایی دانشگاه‌ها مهیا شده است
رییس سازمان امور دانشجویان کشور گفت: با ابلاغ مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، کلیه دانشگاهها در حال آماده‌سازی هستند و به سمت از سرگیری کامل آموزش حرکت می‌کنند.
 هاشم داداش‌پور

به گزارش سیتنا، هاشم داداش‌پور معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رییس سازمان امور دانشجویان کشور روز پنجشنبه هفتم بهمن ماه سال جاری در یک گفت‌و‌گوی خبری گفت: شرایط برای بازگشایی دانشگاهها مهیاست.

وی تاکید کرد: با ابلاغ مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، کلیه دانشگاهها در حال آماده سازی هستند و به سمت از سرگیری کامل آموزش حرکت می کنند.

داداش‌پور ادامه داد: آمادگی های لازم در همه مراکز دانشگاهی کشور فراهم شده و به مرور زمان مشکلات احتمالی هم حل و شاهد حضور دانشجویان خواهیم بود و شادابی و پویایی به دانشگاه ها باز خواهد گشت.

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به روند مناسب واکسیناسیون در جامعه دانشگاهی گفت: طبق آمارهای اخذ شده از ستاد ملی کرونا، حدود 80 درصد از دانشجویان کشور علیه کرونا واکسینه شده اند.

شهریار فتحی فرماندار بناب هم از شهرستان بناب به عنوان قطب صادرات خشکبار و فولاد شمال غرب کشور نام برد و افزود: با سوق دادن دانشگاه بناب به سمت پیوند با صنعت، کشاورزی و دامداری، رشد این شهر بیش از پیش سرعت خواهد گرفت.

فتحی در این زمینه بر استفاده از یافته های پژوهشی و تخصص اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و ارتباط موثر دانشگاه و عرصه تولید و صنعت تاکید کرد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 3.3 (6 رای)
کاربر
2022-01-27 11:05

افزودن دیدگاه جدید