کد مطلب: 

265296
معرفی خدمات شرکت‌های بانک ملی ایران در هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران
سه مجموعه داده‌ورزی سداد، پارس تکنولوژی سداد و پرداخت الکترونیک سداد از شرکت‌های بانک ملی، در هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران، محصولات و خدمات خود را معرفی کردند.
هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران

به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، مدیران ارشد این بانک با حضور در هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران ضمن بازدید از غرفه شرکت پارس تکنولوژی سداد در جریان عملکرد سه مجموعه داده‌ورزی سداد، پارس تکنولوژی سداد و پرداخت الکترونیک سداد قرار گرفتند.

در این نمایشگاه از سه محصول دنیای پارس تک، SBU و چاپگر لیزری صدور کارت مربوط به شرکت پارس تکنولوژی سداد بانک ملی ایران رونمایی شد. 

نمایشگاه تراکنش ایران یک نمایشگاه تخصصی B2B و B2G در حوزه فناوری های مالی است که سالانه توسط مرکز فابا و با همراهی صنعت بانکداری و پرداخت برگزار می شود .

لازم به‌ذکر است کارگاه معرفی محصول، جشنواره چهره‌های ماندگار و جشنواره نوآوری و استارتاپی (فین تک و شهر هوشمند) از جمله بخش‌های اصلی هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران بودند که بخش جشنواره استارتاپی شهر هوشمند با حضور فعالان استارتاپی و مدیران شهری، فرصتی برای نوآوران فراهم کرد تا راه‌حل‌ها و راهکارهای خود را برای هوشمندسازی شهرها ارائه نمایند.

بخش جشنواره بزرگ فین‌تک ایران نیز با حضور تمامی استارتاپ‌های فین‌تکی، مراکز قانون‌گذاری و نظارت، مراکز شتاب‌دهنده و صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر(VC) برگزار شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 3
2022-01-15 12:27

افزودن دیدگاه جدید