کد مطلب: 

265256
برای دریافت یارانه اعتباری خرید کتاب از نمایشگاه مجازی کتاب اقدام کنید
نمایشگاه کتاب از تاریخ 3 تا 10 بهمن ماه سال جاری به صورت مجازی برگزار می شود و خرید کتاب از ناشران به صورت اینترنتی صورت می‌گیرد، لذا برای ثبت نام یارانه اعتباری خرید کتاب می‌توانید به سامانه https://bon.tibf.ir مراجعه کنید.
برای دریافت یارانه اعتباری خرید کتاب از نمایشگاه مجازی کتاب اقدام کنید

به گزارش سیتنا از ستاد خبری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، محمد خلج، معاون اداری و مالی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، با بیان این‌که در ساعت‌های اولیه بازگشایی سامانه ثبت‌نام یارانه اعتباری خرید کتاب (بن کتاب) ویژه دانشجویان، طلاب و اعضای هیات علمی سراسر کشور استقبال چشم‌گیری صورت گرفت، اظهار کرد: تا ساعت ۲۱ روز نخست چهارشنبه (۲۲ دی‌ماه ۱۴۰۰)، ۴۵ هزار متقاضی برای دریافت یارانه اعتباری خرید کتاب ثبت نام کردند.

وی افزود: با توجه به بودجه اختصاص یافته و سقف اعتبار تعیین شده، اولویت ثبت‌نام با متقاضیانی است که زودتر ثبت‌نام کنند.

خلج تصریح کرد: دانشجویان و طلابی که اطلاعات آنها در سامانه ثبت‌ نام یارانه اعتباری خرید کتاب موجود نیست، باید به مراکز آموزشی خود مراجعه کنند. حوزه‌های علمیه کشور و دانشگاه‌ها باید این اطلاعات را به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه کشور ارسال کنند تا ستاد برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از این اطلاعات استفاده و آن را در سامانه ثبت کند.

معاون اداری و مالی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران بیان کرد: یارانه اعتباری خرید کتاب از سوی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مشارکت بانک صادرات ایران به عنوان بانک عامل دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران تامین می‎‌شود. همچنین سقف یارانه اعتباری خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب ۲۵۰ هزار تومان است که از این مقدار ۱۵۰ هزار تومان سهم مشارکت دانشجویان و طلاب بوده و ۱۰۰ هزار تومان نیز سهم معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مشارکت بانک صادرات ایران است.

خلج گفت: سقف یارانه اعتباری خرید کتاب برای اعضای هیئت علمی نیز ۵۰۰ هزار تومان است که از این مقدار ۲۵۰ هزار تومان سهم عضو هیات علمی و ۲۵۰ هزار تومان نیز برعهده معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مشارکت بانک صادرات ایران خواهد بود.
هر کد ملی تنها یکبار مجاز به دریافت یارانه خرید کتاب (بن کتاب) است و هنگام ثبت‌نام، شماره تلفن همراه باید فعال، در دسترس و «در اختیار» شخص ثبت‌نام کننده (کد ملی خریدار) باشد.

دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از سوم بهمن‌ماه آغاز می‌شود و تا دهم بهمن‌ماه ١۴٠٠ به مدت هشت روز ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان برای بازدید و خرید کتاب می‌توانند به http://ketab.ir مراجعه کنند.

همچنین برای ثبت نام یارانه اعتباری خرید کتاب می‌توانید به سامانه https://bon.tibf.ir مراجعه کنید.

برای دریافت یارانه اعتباری خرید کتاب از نمایشگاه مجازی کتاب اقدام کنید

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2022-01-13 13:42

افزودن دیدگاه جدید