کد مطلب: 

264150
انتصاب «جواد موحد» به عنوان معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات
«جواد موحد» طی حکمی از سوی محمد خوانساری، رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران، در حالی به سمت معاون دولت الکترونیک این سازمان منصوب شد که موظف است علاوه بر ایفای وظایف مشخص شده برای معاونت دولت الکترونیک، به انجام شش ماموریت ویژه نیز بپردازد.
دولت الکترونیک

به گزارش سیتنا، اهم ماموریت‌های ویژه در نظر گرفته شده برای معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات ایران به طور خلاصه عبارتند از ارایه یکپارچه کلیه خدمات دولت هوشمند از طریق درگاه ملی خدمات دولت به مردم، بسترسازی برای توسعه خدمات هوشمند، شکل‌گیری اپراتورهای ارایه دهنده خدمات هوشمند، ارتقای کیفیت خدمات دولت هوشمند، توسعه سکوهای خدمات دیجیتال و نیز ارتقای حداقل سی پله‌ای جایگاه کشور در شاخص‌های جهانی توسعه دولت الکترونیک.

جواد موحد، دانش‌آموخته کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات و دانشجوی دکتری مدیریت راهبردی فضای سایبر از دانشگاه عالی دفاع ملی است. وی که به تازگی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به جمع مدیران سازمان فناوری اطلاعات ایران پیوسته، پیش از این عهده دار معاون فناوری اطلاعات توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده است.

با انتصاب معاون جدید دولت الکترونیک، بهنام ولی زاده، معاون پیشین دولت الکترونیک به سمت مشاور رییس سازمان فناوری اطلاعات منصوب شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (2 رای)
کاربر
2021-12-08 14:58

افزودن دیدگاه جدید