کد مطلب: 

263863
بابایی: هوشمندسازی و تغییر در فرآیند‌ها از راهبرد‌های سند تحول دیجیتال است
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، گفت: با به اجرا گذاشتن سند تحول دیجیتال، سازمان ثبت اسناد به سمت و سوی مدرنیزاسیون پیش خواهد رفت.
حسن بابایی

به گزارش سیتنا، دومین جلسه شورای عالی تحول و تعالی با بررسی سند تحول دیجیتال با حضور ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، قائم مقام معاونت راهبردی قوه قضائیه و معاونین و تعدادی از مدیران سازمان ثبت اسناد برگزار شد.

حسن بابایی معاون رئیس قوه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در دومین جلسه شورای عالی تحول و تعالی با محوریت «تشریح راهبرد‌های سند تحول دیجیتال در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور»، بر هوشمند سازی تمام فرآیند‌ها تاکید کرد و بیان داشت: با به اجرا گذاشتن سند تحول دیجیتال، سازمان ثبت اسناد به سمت و سوی مدرنیزاسیون پیش خواهد رفت.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با بیان اینکه سند تحول وضعیت سازمان را از لحاظ دیجیتال به تصویر می‌کشد؛ گفت: طرح سند تحول دیجیتال با همفکری مدیران سازمان و مجریان این سند طراحی گردیده که با زبانی گویا و شفاف چشم انداز سازمان را در سال‌های آتی به تصویر می‌کشد.

وی با بیان این نکته که سند دیجیتال گامی به سوی مدرن سازی و توانمندسازی است و تحولی عظیم به لحاظ نحوه ارائه خدمات به متقاضیان خلق خواهد کرد، اظهارداشت: سند دیجیتال که در حال حاضر نسخه اولیه آن تهیه گردیده، با بهره گیری از خرد جمعی و رفع ابهامات در اسرع وقت به مرحله عملیاتی خواهد رسید.

بابایی یکی از اهداف مهم سازمان ثبت اسناد و املاک کشور را توسعه سند رسمی و ترغیب متقاضی عنوان کرد و بیان داشت: سند دیجیتال باید این مهم را به ظهور برساند.

معاون رئیس قوه قضاییه گفت: سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در صدد است با طراحی اپلیکیشن‌های مرتبط، امکان مراجعه حضوری متقاضی را به حداقل برساند.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ابراز امیدواری کرد که به زودی با دسترسی به نسخه سند تحول و تعالی پیوستی از سند تحول دیجیتال را نیز ایجاد شود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 3
2021-11-29 10:36

افزودن دیدگاه جدید