کد مطلب: 

263731
توسعه سامانه‌های حمل و نقل هوشمند شهری
وبینار سامانه‌های حمل‌ونقل هوشمند شهری به صورت آنلاین و رایگان با هدف توسعه کسب‌وکارهای جدید و فناوری‌های نوین در حوزه شهر هوشمند و با رویکردی نوآورانه با معرفی سازمان‌ها، نهادها، شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان برگزار شد.
حمل و نقل هوشمند

به گزارش سیتنا، این دوره از وبینار که با همکاری ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل‌ونقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد و میزبان صاحبنظران و متخصصان این حوزه بود. این وبینار یکی از مجموعه برنامه‌های پیش رویداد نمایشگاه بین‌المللی شهر هوشمند است که از سوم تا پنجم بهمن ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

وبینار سامانه‌های حمل‌ونقل هوشمند شهری به صورت آنلاین و رایگان با هدف توسعه کسب‌وکارهای جدید و فناوری‌های نوین در حوزه شهر هوشمند و با رویکردی نوآورانه با معرفی سازمان‌ها، نهادها، شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان برگزار شد و میزبان علاقمندان، فعالان زیست‌بوم نوآوری و فناوری، پژوهشگران و دانشگاهیان بود.

مجالی برای هم‌افزایی فعالان حمل و نقل هوشمند

نمایشگاه بین‌المللی شهر هوشمند با هدف توسعه بازار شهر هوشمند و بهبود کیفیت زندگی در شهرها، ایجاد فرصتی مناسب برای تعامل بیشتر با نخبگان شهرهای هوشمند، استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود حوزه خدمات شهر هوشمند شهرهای موفق، استفاده مؤثر از تجربیات موفق شهرهای هوشمند و آشنایی با آخرین دستاوردهای روز دنیا در حوزه شهری برگزار می شود.

بهبود کیفیت زندگی شهری و روستایی، توسعه بازار شهر هوشمند، ارائه آخرین دستاوردهای فناوری روز در حوزه شهرهای هوشمند، آشنایی با مفاهیم جدید در سازه، شهر هوشمند و برقراری ارتباط بیشتر بین نهادهای علمی و اجرایی برای تحقق اقتصاد مقاومتی در حوزه شهر هوشمند و بررسی مشکلات ساخت‌وسازهای کشور و ارائه راهکارهای علمی از جمله محورهای برگزاری این نمایشگاه بین‌المللی است.

این وبینار نیز پیش‌درآمدی برای برگزاری این همایش بین‌المللی است. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی https://sat.isti.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (4 رای)
کاربر
2021-11-24 16:09

افزودن دیدگاه جدید