کد مطلب: 

263546
ببینید | تست سرعت اینترنت توسط وزیر ارتباطات در حضور خبرنگاران؛ ثبت سرعت بالاتر از ۱۶ مگابیت بر ثانیه
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که به مناسبت هفته کتاب و روز کتابگردی در دفتر اپلیکیشن طاقچه حضور یافته بود در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره کندی اینترنت در این روزها، در لحظه، با گوشی یکی از حاضرین در جلسه تست سرعت اینترنت انجام داد که در این تست، سرعت اینترنت بیش از ۱۶ مگابیت بر ثانیه و پینگ ۲۸ میلی‌ثانیه بود.
ببینید | تست سرعت اینترنت توسط وزیر ارتباطات در حضور خبرنگاران؛ ثبت سرعت بالاتر از ۱۶ مگابیت بر ثانیه

به گزارش خبرنگار سیتنا، دکتر عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که به مناسبت هفته کتاب و روز کتابگردی در دفتر اپلیکیشن طاقچه حضور یافته بود در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره کندی اینترنت در این روزها، در لحظه، با گوشی یکی از حاضرین در جلسه تست سرعت اینترنت انجام داد که در این تست، سرعت اینترنت بیش از ۱۶ مگابیت بر ثانیه و پینگ ۲۸ میلی‌ثانیه بود.

دکتر زارع‌پور گفت: در حالی که به دلیل مشکلات مربوط به عدم توسعه شبکه توسط اپراتورها،  سرعت کاربران در سراسر کشور به طور میانگین ۵ تا ۶ مگابیت بر ثانیه را نشان می‌دهد و در پروانه اپراتورها ۲ مگابیت بر ثانیه آمده است اما الان سرعت دانلود حدود ۸ برابر این مقدار را نشان می‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: ما ادعا نمی‌کنیم که این سرعت ایده‌آل است بلکه باید به چند صد مگابیت بر ثانیه هم برسیم. بخشی از انتقادات درباره کندی اینترنت هم درست است و قبول داریم و  اپراتورها در صدد رفع آن هستند اما بخشی هم ناشی از فضاسازی است.

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 2.9 (9 رای)
سیتنا 1
2021-11-18 22:35

افزودن دیدگاه جدید