کد مطلب: 

262689
«سید محسن دهنوی» عضو هیئت‌امنای صندوق نوآوری و شکوفایی شد
آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی طی حکمی، دکتر سید محسن دهنوی را به سمت "عضو حقیقی هیات امنای صندوق نوآوری و شکوفایی" منصوب کرد.
سید محسن دهنوی

به گزارش سیتنا، رئیس جمهور با صدور حکمی، اعضای هیات امنای صندوق نوآوری و شکوفایی را تکمیل کرد.

سید محسن دهنوی هم‌اکنون نماینده مردم تهران و عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی و ریاست فراکسیون اقتصاد دانش‌بنیان است.

وی همچنین عضو هیئت علمی دانشکده علوم و فناوری زیستی دانشگاه شهید بهشتی و فارغ‌التحصیل ممتاز در هر سه مقطع از دانشگاه صنعتی شریف بوده و معاونت ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری از جمله سوابق اجرایی اوست.

در حکم رئیس جمهور خطاب به دکتر سید محسن دهنوی آمده است:

در اجرای بند(10) ماده (8) اصلاحی اساسنامه صندوق نوآوری و شکوفایی مصوب 1393/06/02 هیات وزیران، با عنایت به سوابق و تجارب ارزشمند جناب عالی، به موجب این حکم به عنوان" عضو هیات امنای صندوق نوآوری و شکوفایی" منصوب می شوید.

انتظار دارد با اتخاذ سیاست ها و برنامه های راهبردی و با تشریک مساعی سایر اعضای محترم در راستای دستیابی به رشد و تعالی کشور در اقتصاد دانش بنیان، تدوین برنامه های ویژه حمایتی برای حوزه های نوآوری و فناوری، بومی سازی و تجاری سازی دانش با حمایت و پشتیبانی از شرکت ها و موسسات دانش بنیان مجدانه بکوشید.

توفیقات آن جناب را در انجام شایسته وظایف محوله، خدمت‌رسانی به مردم، تحقق آرمان‌های نظام اسلامی و به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از درگاه خداوند متعال مسالت می نمایم.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 3
2021-10-25 10:10

افزودن دیدگاه جدید