کد مطلب: 

260918
ظرفیت‌های حوزه دانش‌بنیان و خلاق ایران در اکسپو 2020 دوبی به نمایش در می‌آید
اکسپوی 2020 دوبی مهرماه سال جاری برگزار می‌شود و جمهوری اسلامی ایران نیز با حضور در این رویداد مهم ظرفیت‌های حوزه خلاق و دانش‌بنیان را نمایش می‌دهد.
اکسپو 2020 دوبی

به گزارش سیتنا، شیوع کرونا برگزاری رویدادهای مهمی مانند اکسپو 2020 دوبی را با تاخیر مواجه کرد. این رویداد از 9 مهرماه سال جاری آغاز می‌شود و تا فروردین ماه 1401 ادامه دارد.

«پیوند افکار، خلق آینده» شعار آن است و جمهوری اسلامی ایران نیز یکی از کشورهای حاضر در این نمایشگاه است که در پاویونی با مساحت 2 هزار متر مربع حضوری پررنگ و قدرتمند را به نمایش می‌گذارد. شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان در این پاویون دستاوردها و توانمندی‌ها در معرض دید قرار می‌دهند.

طراحی خلاق پاویون کشورمان توسط گروهی از متخصصان نخبه معماری داخلی انجام شده است و از سوی مجله معماری آرکیتکچرال دیزاین، جز ۸ طرح برتر اکسپو این دوره شد.

معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، یکی از سازمان‌های فعال در اکسپو دوره‌های اخیر به خصوص اکسپو دوبی بوده است که با بهره‌گیری از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق، تصویری از واقعیت‌های ایران امروز را در یکی از سالن های این نمایشگاه ارائه می دهد.

همچنین در این سالن از ظرفیت گروهی از شرکت های دانش‌بنیان و خلاق در طراحی مفهومی، تکنیک‌های خلاقانه پردازش تصویر، سناریوسازی و استفاده همزمان از تکنیک‌های ارائه محتوا استفاده شده است.

اکسپوها محلی برای رونمایی از بزرگترین دستاوردهای فناورانه هستند و این رویداد نیز از بزرگترین‌ها محسوب می‌شود. در اکسپوی 2020 دبی قرار است نسل جدید اینترنت پرسرعت و تاکسی پرنده رونمایی شود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 3
2021-09-07 14:56

افزودن دیدگاه جدید