کد مطلب: 

260516
رئیس اتحادیه صنعت مخابرات: اجرای برنامه‌های وزیر جدید ارتباطات، بزرگترین فرصت برای صنعت حیاتی ICT است
رییس اتحادیه صادرکنندگان صنعت مخابرات ایران با صدور پیامی کسب رای اعتماد قاطع و حداکثری نمایندگان مجلس شورای اسلامی توسط دکتر عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات را تبریک گفت و تاکید کرد که اجرای برنامه‌های ارائه شده توسط ایشان بزرگترین فرصت برای کشور و صنعت حیاتی ICT، در شرایط تحریم، در چهار سال آینده خواهد بود.
رئیس اتحادیه صنعت مخابرات: اجرای برنامه‌های وزیر جدید ارتباطات، بزرگترین فرصت برای صنعت حیاتی ICT است

به گزارش خبرنگار سیتنا، در پی رأی اعتماد قاطع مجلس شورای اسلامی و انتخاب دکتر عیسی زارع پور به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر داوود ادیب، رییس اتحادیه صادرکنندگان خدمات فنی، مهندسی، مشاوران و پیمانکاران صنعت مخابرات ایران، پیام تبریکی خطاب به ایشان صادر کرد.

دکتر داوود ادیب در این پیام که در اختیار سیتنا قرار گرفت، با اشاره به برنامه‌های ارایه شده توسط دکتر زارع پور، تاکید کرد: بدون شک، اجرا شدن این برنامه ها، بزرگترین فرصت برای کشور و صنعت حیاتی ICT، در شرایط تحریم، در چهار سال آینده خواهد بود و امیدوار هستیم که این اتحادیه با عزمی جزم در راستای اهداف عالیه دولت سیزدهم و برنامه‌های ارایه شده توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برنامه ریزی و حرکت نماید.
متن کامل پیام به این شرح است:

باسمه تعالی
جناب آقای دکتر عیسی زارع پور
وزیر محترم ارتباطات و فن آوری اطلاعات

با ابراز خرسندی بدین وسیله کسب رای اعتماد بالا از سوی نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات را تبریک عرض نموده، موفقیت جنابعالی را در اجرای برنامه های مطروحه، از خداوند متعال مسئلت دارم.

همان طور که این اتحادیه پیش تر نیز برنامه های جنابعالی را مطالعه نموده و  نظرات خود را اعلام نموده است ، مجددا تاکید می نماید که برنامه های ارایه شده که با رویکرد مبتنی بر بکارگیری تمامی ظرفیت های داخلی و خارجی اعم از جمعیت جوان و نخبه، هم صدایی کشورهای منطقه و سایر کشورهای همسو با جمهوری اسامی ایران در این عرصه، با نگاه درون ساز و برو ن نگر که مشتمل بر 8 حوزه اصلی، "حکمرانی دیجیتال و تعاملات بین المللی" ، "دولت هوشمند و تحول دیجیتال" ، "شبکه ملی اطلاعات" ، "تنظیم مقررات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات"،  "اقتصاد دیجیتال"  ، "حفظ حریم خصوصی و امنیت فضای تبادل اطلاعات" ، "فناوری فضایی" و "پست" می باشد و مبنای تصمیم گیری و رای حداکثری نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی بوده است، می تواند موجب رونق کسب و کار در صنعت ICT گردیده و فضای کسب و کار را در این صنعت بزرگ متحول و تسهیل نماید.

اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ اتحادیه صادرکنندگان صنعت مخابرات  ایران، ضمن تبریک مجدد، آمادگی اتحادیه را در مشارکت و هم سویی در تحقق بخشیدن اهداف و اجرای سیاست ها و برنامه های جنابعالی اعلام می نمایم. بدیهی است که کمیسیون های تخصصی این اتحادیه، در این مسیر پرفراز و نشیب و این مسئولیت سنگین، همواره همراه شما و همه تلاشگران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در صنعت ICT  کشور خواهد بود.
امیدوار هستیم که در سایه الطاف حضرت حق، شاهد تحقق برنامه های جنابعالی همان طوری که اعلام فرموده اید، باشیم.

داوود ادیب
رییس اتحادیه صادرکنندگان صنعت 
مخابرات ایران

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 3
2021-08-26 10:05

افزودن دیدگاه جدید