کد مطلب: 

259874
بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی در رادیو گفت‌وگو
شبکه‌ی رادیویی گفت‌وگو با هدف تبیین ابعاد مختلف طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی، با حضور کارشناسان مختلف به بررسی و واکاوی این طرح می پردازد.
بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی در رادیو گفت‌وگو

به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی رادیو گفت‌وگو، پس از تصویب طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی در مجلس شورای اسلامی، بحث ها و جنجالی های گسترده ای بین موافقان و مخالفان این طرح در سطح جامعه و به ویژه نزد نخبگان و همچنین کاربران شبکه های اجتماعی ایجاد شده است.

بنابراین گزارش، رادیو گفت ‌وگو از روز شنبه به مدت سه روز متوالی با حضور دکتر محمد صادق افراسیابی؛ دکترای سیاستگذاری فرهنگی به عنوان کارشناس مجری و جمعی از مدافعان، منتقدین، اساتید دانشگاه ها و نمایندگان مجلس شورای اسلامی به واکاوی و نقد و بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی خواهد پرداخت.

بخش اول این برنامه با حضور رضا تقی‌پور نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، رضا الفت نسب عضو هیئت مدیره اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی، دکتر ناصر فخاری رئیس پژوهشکده دولت اسلامی و سعید مشهدی، دبیر مجمع ناشران دیجیتال اسلامی روی آنتن زنده رادیو گفت و گو خواهد رفت.

این برنامه با تهیه کنندگی رقیه زهرا پرندآور روزهای شنبه تا دوشنبه به صورت زنده از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹ از موج  FM ردیف 103.5 پخش خواهد شد و خروجی برنامه به عنوان یک گزارش سیاستی در اختیار نهادهای سیاستگذار و مقررات گذار قرار خواهد گرفت.

بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی در رادیو گفت‌وگو

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2021-08-05 13:50

افزودن دیدگاه جدید