کد مطلب: 

259868
ایده‌های نو فرآیند هوشمندسازی در کشور را سرعت می‌بخشد
با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در جهت رفع معضلات کلیدی کشور، رویداد جایزه سال هوشمندسازی برگزار می‌شود.این رویداد به دنبال حل معضلات کلیدی در کشور است.
ایده‌های نو فرآیند هوشمندسازی در کشور را سرعت می‌بخشد

به گزارش سیتنا، این رویداد با هدف یافتن راهکارهایی برای حل برخی از بزرگترین چالش‌های اجتماعی و زیست محیطی کشور برگزار می‌شود. ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شرکت همراه اول حامیان برگزاری آن هستند.

جایزه سال هوشمندسازی که با شعار «ایده‌‌های نو برای معضلات قدیمی» و با هدف انتخاب ایده‌‌های نوآورانه و استارتاپی برگزار می شود، به دنبال بسترسازی برای رفع معضلات کلیدی کشور در دولت آینده، شناسایی و ارایه دقیق چالش های کلان اجتماعی و زیست محیطی کشور، ترویج اهمیت استفاده از راهکارهای فناورانه به ویژه مبتنی بر شبکه‌های ارتباطی برای حل معضلات ملی و تحریک تقاضا برای استفاده از خدمات هوشمندسازی در اجرای پروژه های بزرگ در سطح کلان کشور است.

این رویداد به همت «مرکز تحقیق و توسعه شرکت همراه اول»، «فروم اینترنت اشیاء ایران» و با حمایت «معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری» و «شرکت حرکت اول» برگزار می شود و «کاهش آلودگی هوای کلانشهرها»، «مراقبت های بهداشتی درمانی بهینه در زمان کرونا»، «بهینه سازی توزیع محصولات کشاورزی»، «کاهش معضل کمبود منابع آبی»، «کاهش خسارات تصادفات جاده ای»، «مبارزه با قاچاق»، «مدیریت و کنترل ترافیک کلانشهرها»، «مدیریت مصرف سوخت»، «مدیریت مصرف انرژی (برق و گاز)» و «کاهش هزینه نهاده های تولید در کشاورزی» از چالش ها و محورهای مدنظر در جایزه سال هوشمندسازی است.

شرکت های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های علاقه مند به شرکت در رویداد جایزه سال هوشمندسازی، می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی  http://iraniotforum.org/?p=7245 مراجعه کنند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (6 رای)
کاربر
2021-08-05 09:55

افزودن دیدگاه جدید