کد مطلب: 

259576
شاخص‌های کیفی شبکه شرکت مخابرات ایران 30 درصد بهبود یافت
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران ضمن تشریح شاخص‌های کیفی مربوط به بخش زیرساخت شبکه و اینترنت اظهار داشت: شاخص ها به صورت میانگین، 30 درصد بهبود کیفیت را نشان می‌دهد.
شاخص‌های کیفی شبکه شرکت مخابرات ایران 30 درصد بهبود یافت

به گزارش سیتنا، مهندس مجید سلطانی گفت: افزایش کیفیت در شاخص‌های شبکه، برای اکثر مشتریان اینترنت پرسرعت شرکت در ماه‌های گذشته محسوس بوده و نشانگر توجه ویژه شرکت به افزایش کیفیت ارتباطات به ویژه در بخش دیتا با توجه به نیاز‌های رو به افزایش مشتریان در شرایط کرونایی حاضر است.

وی تصریح کرد: شاخص‌های کیفی شبکه مانند مقدار DNS، jitter و latency و Packet-loss با کاهش قابل توجه در چند ماه گذشته، بهبود کیفیت سرویس‌های مختلف و تحقق رضایتمندی مشتریان را در خدمات ارائه شده به دنبال داشته است.

مهندس سلطانی گفت: به منظور افزایش مستمر کیفیت خدمت رسانی به مشتریان و در راستای تحقق شبکه IP محور، روند پایش کیفیت و بهینه سازی شبکه در تمام استان‌ها با بهینه سازی شبکه در حال اجرا و پیاده سازی است.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران همچنین خاطرنشان ساخت: به منظور رسیدن به این هدف با همکاری بخش‌های مختلف شرکت مانند مشتریان، تجاری، شبکه و فناوری اطلاعات، عملیات مختلفی مانند راه اندازی سامانه اندازه گیری شاخص‌های کیفی شبکه، در حال انجام است که نقش مهمی در مدیریت متمرکز و پایش مستمر شاخص‌های کیفی شبکه، به صورت متوازن و بهبود این شاخص ها در تمام کشور داشته است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (2 رای)
کاربر
2021-07-27 12:40

افزودن دیدگاه جدید