کد مطلب: 

258192
شارژ سریع اینترنت مخابرات adsl.tci.ir
برای شارژ سریع اینترنت شرکت مخابرات ایران و نحوه آگاهی از حجم باقی مانده به نشانی adsl.tci.ir مراجعه کنید.
شارژ سریع adsl.tci.ir

به گزارش سیتنا، مشتریان با استفاده از نشانی adsl.tci.ir می توانند تعداد روزهای باقی مانده از قرارداد، حجم مصرف شده و حجم باقی مانده از سرویس را مشاهده کرده و یا برای خرید حجم اضافه، تغییر یا تمدید سرویس اقدام کنند.

بر اساس این گزارش آدرس پنل کاربری مشتریان شرکت مخابرات adsl.tci.ir می باشد که نام کاربری و گذرواژه هنگام خرید سرویس، به شماره موبایل اعلام شده توسط مشتری ارسال می شود. در صورتی که مشتری .نام کاربری خود را فراموش کرده ، نام کاربری همان شماره تلفنی است که مشترک روی آن از خدمات اینترنت استفاده می نماید. (شماره تلفن به همراه کد استان بدون صفر)

شارژ سریع اینترنت مخابرات adsl.tci.ir

همچنین برای بازیابی گذرواژه لازم است مشتریان در بالای صفحه پنل کاربری روی "بازیابی گذرواژه" کلیک کنند که در این حالت یک پیامک حاوی گذرواژه ارسال می‌گردد و مشترک می تواند با وارد کردن نام کاربری خود و گذرواژه دریافتی از طریق پیامک به پنل کاربری خود وارد شود.

بر اساس این گزارش ، مشتریان برای خرید ترافیک اضافه می توانند بدون نیاز به گذرواژه و با کلیک بر روی گزینه شارژسریع در پایین صفحه adsl.tci.ir و وارد نمودن نام کاربری خود و کد امنیتی، کلید ورود به شارژ سریع را کلیک کرده و وارد صفحه خرید شوند.

شارژ سریع اینترنت مخابرات adsl.tci.ir

در این مرحله با استفاده از کلید خرید ترافیک اضافه لیست بسته های ترافیکی به نمایش داده می شود که مشتریان می توانند پس از انتخاب بسته ترافیکی مورد نظر ،کلید خرید را کلیک کرده و حجم اینترنت خود را به میزان دلخواه افزایش دهند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 4 (326 رای)
سیتنا 1
2021-06-15 12:39

دیدگاه‌ها

تصویر مهدی زنگنه
شارژ سریع اینترنت
ارسال شده توسط مهدی زنگنه در 29 تير 00 - 17:38

افزودن دیدگاه جدید