کد مطلب: 

257585
ایلان ماسک: بنیان‌گذار رمزارز اتریوم از رشد دوج‌کوین هراس دارد
پس از آنکه ویتالیک بوترین، بنیان‌گذار رمزارز اتریوم، با ادعای پیشین ماسک مخالفت کرد که ممکن است ارزش برابری دوج‌کوین به سطحی برسد که از آن به عنوان یک وجه رایج اصلی استفاده شود، ایلان ماسک هم سکوت نکرد و گفت که بنیان‌گذار رمزارز اتریوم، نگران رشد دوج‌کوین است!
ایلان ماسک: بنیان‌گذار رمزارز اتریوم از رشد دوج‌کوین هراس دارد

به گزارش سیتنا، ایلان ماسک، مالک شرکت‌های تسلا و اسپیس‌اکس، این مطلب را در واکنش به بلاگ ویتالیک بوترین، بنیان‌گذار رمزارز اتریوم، گفت. بوترین در این بلاگ با ادعای پیشین ماسک مخالفت کرده که ممکن است ارزش برابری دوج‌کوین به سطحی برسد که از آن به عنوان یک وجه رایج اصلی استفاده شود.

بوترین نوشت: «واقعیت این است که عوامل مهم و کاملا ظریفی وجود دارد که مانع افزایش بیش از حد بار تراکنش‌های رمزارزی می‌شود. در بسیاری موارد راه‌حل‌هایی برای آن وجود دارد اما در همین راه‌حل‌ها هم محدودیت‌هایی هست.»

ماسک در حساب کاربری توییترش در کنار این ادعا که بوترین «از دوج می‌ترسد» «میم» یک سگ شیبا اینو را در شکل و شمایل پوستری از فیلم کلاسیک سال ۱۹۷۵ «کوسه» به اشتراک گذاشت.

مالک تسلا همچنین تکرار کرد که در مجموع در مقابل وجه رایج سنتی از پول دیجیتالی حمایت می‌کند.

او در این توییت نوشت: «مبارزه واقعی میان وجه سنتی و پول دیحیتالی است. در مجموع من از پول دیجیتالی حمایت می‌کنم.»

می‌توان نوسانات بازار را به رویدادها یا اظهارات خاصی مرتبط دانست اما نفوذ ماسک در این زمینه از ابتدای سال جاری (۲۰۲۱) که مبلغ ۱.۵ میلیارد دلار بیت‌کوین از طریق شرکت تسلا سرمایه‌گذاری کرد، چشمگیر بوده است.

بیت‌کوین پس از سقوط به زیر ۳۲ هزار دلار در روز یکشنبه، به بالای ۳۷ هزار دلار بازگشت و از آن زمان بازار معاملات رمزارز را بهبود بخشیده است.

آخرین اظهارنظرها در تایید دوج کوین در روز دوشنبه موجب یک افزایش ناگهانی ۰.۰۱ دلاری در ارزش برابری آن شد که هرچند اندک اما بهای آن را در ۲۴ ساعت گذشته بین ۰.۲۵ و ۰.۳۴ دلار به نوسان انداخته است.

انتقاد بوترین از بلندپروازی‌های داج‌کوین کمتر از یک هفته پس از انتشار ویدیویی توسط چارلز هاسکینسون، شریک بوترین، در عرضه رمزارز اتریوم صورت گرفته که در آن هاسکینسون به ایلان ماسک توصیه می‌کند چگونه ارزش برابری داج‌کوین را به شکل چشمگیری بالا ببرد.

هاسکینسون گفت: «اگر ایلان واقعا در مورد بازسازی داج همراه با مهندسان "نینجایش" در تسلا جدی است ـ که مطمئنم برنامه‌هایی عالی در آنجا دارد ـ این کاری است که باید بکند.» او سپس در ادامه به یک برنامه نه‌چندان آسان یازده موردی اشاره کرد که انجامش سال‌ها زمان لازم دارد.

او افزود: «واقعا از اینکه به فضای ما آمدی ممنونم و باز هم حقیقتا متشکرم که به همه گفتی مسئولیت این رمزارز (دوج کوین) را برعهده خواهی گرفت و آن را به جایی که باید رهنمون می‌کنی. من مشتاقانه منتظر ابتکارهای عالی شماها در یکی دو سال آینده خواهم بود.»

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2021-05-26 13:34

افزودن دیدگاه جدید