کد مطلب: 

257230
واکنش‌های کنایه‌آمیز کاربران به تبلیغ تلویزیونی با حضور بانوی سینمای ایران
حضور لیلا حاتمی در آگهی تبلیغاتی یخچال فریزر امرسان مورد انتقاد کاربران فراوانی در فضای مجازی قرار گرفته است.
واکنش‌های کنایه‌آمیز کاربران به تبلیغ تلویزیونی با حضور بانوی سینمای ایران

به گزارش سرویس وبگردی سیتنا، به تازگی ویدئویی از یک آگهی تبلیغاتی یخچال فریزر ایرانی در فضای مجازی منتشر شده است و کاربران بسیاری که از حضور لیلا حاتمی، بانوی هنرپیشه سینمای ایران در این آگهی متعجب شده‌اند به آن واکنش نشان می‌دهند.

لیلا حاتمی کاراکتر این آگهی در نقش خانمی است که به تازگی اسباب‌کشی کرده و در حال چیدن خانه است که تصمیم می‌گیرد یخچال و فریزر خود را در سالن خانه قرار دهد. او در این آگهی عنوان می‌کند خانه با یخچال گرما می‌گیرد و پس از باز کردن یخچال با آن حرف می‌زند که این موضوع مورد انتقاد کاربران زیادی قرار گرفته است.

بسیاری از کاربران ایده تبلیغاتی این کار را نه تنها تایید نکردند بلکه آن را افتضاح خواندند و با جملات کنایه‌آمیز چون، از کی یخچال با صاحبش صحبت می‌کند و جای یخچال در سالن است؟! و آیا یار او در یخچال است که او این چنین با عشق با او صحبت می‌کند؟! به این آگهی تبلیغاتی واکنش نشان می‌دهند. کاربرانی عنوان می‌کنند لیلا حاتمی در تبلیغات تلویزیونی بازی نکرده بود که او هم این کار را انجام داد و جای بحثی دیگر باقی نمانده است. گروهی از کاربران حضور این بانوی بازیگر را در این تبلیغ، بسیار هوشمندانه عنوان کردند و او را تشویق می‌کنند.

واکنش‌های کنایه‌آمیز کاربران به تبلیغ تلویزیونی با حضور بانوی سینمای ایران

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2021-05-16 09:40

افزودن دیدگاه جدید