کد مطلب: 

256974
گمانه‌زنی سردبیر کوین دسک؛ جهش بسیار بزرگ قیمتی بیت‌کوین در سال ۲۰۲۴
سردبیر کوین دسک، بیت‌کوین را یک دارایی فوق العاده جذاب برای نگهداری می‌داند و می‌گوید که هلوینگ بعدی این رمزارز در سال ۲۰۲۴ اتفاق می‌افتد، لذا احتمال رسیدن قیمت هر واحد بیت‌کوین به یک میلیون دلار طی پنج سال آینده دور از ذهن نیست.
گمانه‌زنی سردبیر کوین دسک؛ جهش بسیار بزرگ قیمتی بیت‌کوین در سال ۲۰۲۴

به گزارش سیتنا، در حالی که برخی از کارشناسان بازارهای مالی معتقدند ارزش بیت‌کوین همین حالا هم بسیار بیشتر از چیزی است که باید باشد، سردبیر کوین دسک معتقد است که احتمال رسیدن قیمت هر واحد بیت‌کوین به یک میلیون دلار طی پنج سال آینده دور از ذهن نیست.

وی در مصاحبه با یاهو فاینانس با اشاره به محدود بودن تعداد بیت‌کوین های قابل استخراج گفت: بیت‌کوین یک کالای محدود است و با توجه به تقاضای بالای آن تابع اصل کمیابی است.  

سردبیر کوین دسک، بیت‌کوین را یک دارایی فوق العاده جذاب برای نگهداری دانست که یک روز به ارزش یک میلیون دلار می رسد و افزود: هلوینگ* بعدی در سال ۲۰۲۴ اتفاق می افتد و در آن زمان یک جهش قیمتی بسیار بزرگ در بیت‌کوین خواهیم داشت.

ارزش بازار بیت‌کوین به عنوان بزرگ ترین ارز دیجیتالی جهان در حال حاضر چیزی در حدود یک تریلیون دلار است که نسبت به سال قبل تقریبا دو برابر شده است. ارزش بازار بیت‌کوین بیشتر از ارزش بازار شرکت های مشهوری همچون فیس بوک، تسلا و علی بابا است. بسیاری از همین شرکت های بزرگ وارد بازار بیت‌کوین شده اند و همین شرکت تسلا حدود ۲.۵ میلیارد دلار بیت‌کوین در اختیار دارد. بانک های بزرگ نیز همچون جی پی مورگان و گلدمن ساکس با الهام گرفتن از رمزارزها به دنبال توسعه رمزارزهای مخصوص به خود هستند.  

گمانه‌زنی سردبیر کوین دسک؛ جهش بسیار بزرگ قیمتی بیت‌کوین در سال ۲۰۲۴

با این حال برخی از منتقدان رمزارزها هنوز معتقدند که ارزهای دیجیتالی یک حباب بزرگ هستند. مایک نووگراتس، سرمایه گذار مشهور پیشتر ارزهای دیجیتالی را یک بازی پانزی دانسته بود که پایان خوشی در انتظار آن ها و سرمایه گذارانشان نخواهد بود.  

*هلوینگ به یکی از شروط برنامه نویسی شده بیت‌کوین اشاره دارد که طی آن هر چهار سال یکبار پاداش استخراج بیت‌کوین نصف مقدار قبل می شود و این میزان فعلا ۶.۲۵ واحد بیت‌کوین است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 1
2021-05-07 13:55

افزودن دیدگاه جدید