کد مطلب: 

256850
ادامه‌ی هم‌افزایی‌ها برای برگزاری منسجم بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری اطلاعات و راه حل های نوآورانه
در جلسه ای که روز یکشنبه 12 اردیبهشت ماه 1400 در دفتر مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران برگزار شد، هماهنگی های لازم جهت برپایی بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری اطلاعات و راه حل های نوآورانه (تلکام 1400) انجام شد.
ادامه‌ی هم‌افزایی‌ها برای برگزاری منسجم بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری اطلاعات و راه حل های نوآورانه

به گزارش سیتنا، در این جلسه که با حضور مهندس فرامرز رستگار، دبیر و‌ عضو‌ هیات مدیره سندیکای صنعت مخابرات ایران، دکتر داود ادیب، رییس هیات مدیره اتحادیه صادرکنندگان صنعت مخابرات ایران و دکتر زمانی، مشاور وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران برگزار شد، طرفین در راستای هم افزایی و حضوری موثر در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری اطلاعات و راه حل های نو آورانه (تلکام 1400) و همچنین بهبود کیفیت و کمیت مشارکت کنندگان داخلی و خارجی در این نمایشگاه، برگزاری هرچه بهتر و منسجم تر نشست‌های تجاری و نیز تشکیل کلاسهای آموزشی هدفمند مربوطه و دیگر مسایل مرتبط با برگزاری این نمایشگاه به تبادل نظر پرداختند.

دکتر زمانی در این جلسه دستوراتی را در خصوص حمایت از این برند ملی به حوزه های نمایشگاهی، اداری، مالی و روابط عمومی صادر کرد. همچنین مقرر شد اعضای شورای سیاست گذاری نمایشگاه مشخص و جلسات شورا به صورت مستمر برگزار شود.

شایان ذکر است، بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری اطلاعات و راه حل های نو آورانه (تلکام 1400) از 18 مهر تا 21 مهر 1400 ( 10 تا 13 اکتبر 2021) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

 

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 1
2021-05-02 15:01

افزودن دیدگاه جدید